Co radzicie teraz zmienić w moim kompie?

Co radzicie mi teraz zmienic w komputerze lub dokubic. Mój sprzęt to:

-Shuttle AV456GTR

-512RAM

-GeForce 5500

-Samsung 40GB

-Intel Celeron 1.7Ghz

Proszę o konkretne propozycje.

szczerze ?

kupi nowy :slight_smile:

ten komp lata świetności ma już dawno za sobą i niewarto w niego inwestowa wydasz kase a przyrost wydajności i tak będzi nikły :?

A konkretnie z jakim sprzętem??

I ile trzeba na to wydać kasy??

Dysk,Płyta,Procek,Zasilacz,Karte Graficzna,dołożyć ramu do 1024 mb styknie

Podaj ile kasy możesz wydać

Ja bym zmienił celeronka na pentium i karte graficzną na jakąś konkretniejszą , samej karty gr. nie ma sensu wymieniać bo ten celeronek bedzie wszystko dławił.

Z kasą jest bardzo cienko :frowning: ale zbieram.

Nie wiem do ilu ma byc ale żeby był tani bo nigdy nie uzbieram :frowning:

już za ok 1200 zł będzie komp który wydajnością będzie bić na leb i szyje to co masz teraz :slight_smile:

coś na amd 64 3000+ grafa 7300 gt

jeśli pasuje ci taka kwota to pisz a podam przykładową konfiguracje :slight_smile:

hee nie musisz, wystarczy poszukać, codziennie jakiś zestawik tani składamy :stuck_out_tongue:

tak jak już koledzy powiedzieli, nazbierać kupić raz a dobrze a nie dokładać do tego umarlaka, ja robię tak samo, przeboleję miesiąc prawie na tym samym, a później pomoc staruszka i nowa platforma, Tobie też to radzę.

PS. o widzę fana Górnika :stuck_out_tongue:

według mnie majbardziej by ci sie opłacało kupić nowego kompa

za nowego dasz ok 1300zł

a ile dasz za części??? chyba wiecej

a po drugie ze starego kompa możesz dać rzeczy do nowego :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

to ja odradzam, co włoży do nowego, celka, grafę czy ram? Dysk oczywiście może zostać, ale reszta do wylotu.