Co robić, gdy WIndows Media Player przestał działać?

Instalowałam kilkakrotnie wtyczki, od jakiegoś czasu WMP nie działa, a oglądając programy np. na stronie tvp.pl mam dzwięk, ale nie ma obrazu (wcześniej był) Nie wiem czy to ma zwiazek z wtyczkami, jesli tak, to w jaki sposob moge je odinstalowac?

Dodam, że mam windows7, korzystam z Opery i z Mozilli

Trudno odpowiedzieć nie znając szczegółów czyli co tam było instalowane. Najprostsze rozwiązanie to ponownie zainstalować WMP.

Próbowałam zainstalować , niestety wyskakuje komunikat, że mam już inną wersje WMP (mam windows 7) i te wersja nie chce sie zainstalować

No to trzeba poszukać właściwej wersji. Może ta będzie dobra:

http://windows-media-player-12.softonic.pl/

biedronkka , sprawdź czy programy otwierają się w normalnym Media Player czyli ,prawy na filmik w tvp.pl >właściwości > lokalizacja ,skopiuj adres i w Media Player-Plik > otwórz adres url i wklej link i sprawdź czy idzie,zorientujemy się może czy to chodzi o wtyczki czy o MPlayer.

otworzyłąm link, ale pod “Pobierz Media Player” nie ma nic, może powinnam poszukać tej wersji na innych stronach?

Łukash, jestem totalnie beznadziejna jeśli chodzi o komputer i pewnie moje pytanie będzie bardzo śmieszne, ale mam otworzyć lokalizację mojego Media Playera też? Bo gdy chcę otworzyć go norlmalnie to nic sie nie dzieje :slight_smile: otwiera się tylko przez lokalizację, a i bardzo wam dziękuję, że staracie się pomóc! :slight_smile:

W 7 jest chyba Media Player 12,tak mi się coś wydaje…

Czy to znaczy że, jak chcesz odpalić WMP z skrótu to nie uruchomia się ? A mi w poście powyżej chodziło o to,żebyś otworzyła normalnego Media Playera tego co jest w systemie,na stronce tvp.pl kliknij prawym myszki na filmik >właściwości >z pola Lokalizacja ,skopiuj link i potem w WMPlayerze naciśnij klawisz Alt >plik>otwórz url i wklej link w pole>ok.Zobacz czy idzie.

Ależ nie ma za co :wink:

nie mam pojęcia ak skopiować ten adres, bo WMP wcale nie chce się otworzyć, już powoli przyzwyczajam się, że mam takie radio, bez obrazu :slight_smile: a gdy np. słucham radia w internecie nie ppjawia się pasek zadań(pauza, start, itp.) radio działa, ale wcześniej pasek także był :slight_smile:

Start->Wszystkie Programy->Windows Media Player kliknij lub wybierz prawym klawiszem otwórz - powinna się pokazać twoja biblioteka mulimediów - otwórz jakiś plik video i zobacz co pokaże.

Zrób zrzut ekranu,pokaż jak to wygląda i wstaw tu.Mi chodzi o

fe19a4d958bf5b77m.jpg

55c1fde98be02ebfm.jpg

nic się nie dzieje:/

Spróbuj tego

http://www.mydigitallife.info/2010/01/1 … page-1/pl/

Po latach powracam z pytaniem :smiley: :smiley: :smiley:

Po odinstalowaniu i ponownym włączeniu wg instrukcji na http://www.mydigitallife.info/2010/01/1 … page-1/pl/ niestety WMP wciąż nie działa, może jeszcze raz powinnam pobrać wersję 12?

Winny jest cały WMP, ponieważ nie uruchamia się w żaden sposób, nie tylko jeśli chodzi o wtyczki. Mam jednak zrzut ekranu, w jaki spoób moge zamieść go ze swego pulpitu tutaj?

Włączając WMP nie pojawia się nic, nie ma reakcji :slight_smile: Nie mam dostępu do biblioteki multimediów itp. Filmy, pliki z muzyką, nie odwarzają mi się w tym programie. Używam kilku innych, ale zastanawia mnie to, że wciąż nie mogę znaleźć przyczyny tego, co się stało z WPM na moim komputerze. Może ktoś z was to odkryje i pomoże? :frowning:

Pozdrawiam!

Spróbuj tego:

http://support.microsoft.com/mats/windo … diagnostic