Co robicie najczęściej w internecie?

No właśnie, co? :slight_smile:

Pisze na forum… 8)

gram…:lol:

poczta… :stuck_out_tongue:

i szukam informacji… :stuck_out_tongue:

kolejny temat do nabiacia postów…? ;/

a odp na temat brzmi :arrow: ja w sieci najcześciej to szukam czegoś :smiley:

Ja równiez najczęściej szukam za pomocą Google. Prócz tego, często się loguje na forum, żeby coś skrobnąć :slight_smile:

czytam durne tematy na tym forum (to sie ma tylko do niektorych tematow oczywiscie) :smiley:

poza tym:

  • gram online

  • przegladam newsy

  • poczta email

  • komunikacja ze znajomymi

  • tworzenie stron internetowych

a ty Tomek23 to chyba z nudów piszesz takie tematy w internecie :wink:

a tak poza tym to

A co do tematu to najczęściej jestem na tym forum, czasami czegoś szukam w necie, pisze na gg, i co jeszcze raczej juz nic więcej acha i ściągam legalne oprogramowania z vortalu :smiley:

Jak dla mnie ten topic wcale taki durny nie jest w przeciwieństwie do wielu innych z tego działu.

szukam

gram

sciagam (oczywiscie legalnie 8) )

i tak mozna wyliczac w nieskonczonosc :wink:

właśnie piszę tego posta 8)

piszę posty na forum, szukam w google, przeglądam wiadomość, gadam sobie z kolegami na aqq, zassysan :smiley:

temat jest normalny :? jeżeli ktoś myśli że jest do nabijania postów to niech tu nic nie pisze…

ja przeglądam 2 fora :slight_smile:

gram w ogame :slight_smile: i inne gry

często szukam czegoś :slight_smile:

gadam z innymi :slight_smile:

przegladam strony :slight_smile:

Gram w OGame

Zarabiam kase

Zajmuje się tworzeniem stron internetowych

Czasem pisze na forum

Robię wszystko to co napisali poprzednicy. :smiley:

Oczywiście przeglądam i pisze posty na DobreProgramy, gadam z kumpalmi i koleżankami, szukam informacji, sciogam troche ( wszystko legal )

Gram w ogame,GW, i czasami TC

Przeglądam różne fora:)

Gadam z kumplami

zapomnialem jeszcze powiedziec że bardzo dużo dzwonię do znajomycg przez własnie neta, a szczegółowo przez skype :slight_smile:

jestem typowa gadułą, która przez tydzień potrafi wygadać 20 godzin tygodniowo :D:D

-konfiguruje linuxa

-pisze exploity, edytuje exploity, które później wykorzystuje w uzupełnieniu wiedzy o Bezpieczeństwie, szukam luk w programach, (nie pisze tutaj w dziale na forum o bezpieczeństwie (macie już parę osób do sprawdzania)

-zamierzam zabrać się za Backdoory :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gg

poczta

google

fora

Ja siedze na GG

Przeglądam to forum.

Szukam inforamcji

Buszuje po stronach internetowych