Co robicie ze zużytymi grami?

Co robicie ze zużytymi grami? Bo mam tego troche i nie wiem czy wyrzucać na śmieci, czy zostawić dla potomnych :grinning: żeby widziały jak to kiedyś tatuś grał :grinning:

Jak je zużyłeś? :wink: Jak ciekawsze tytuły - zostaw sobie na pamiątkę. Jak nie potrzebujesz - ogłoś się na OLX (czy na DP), jestem pewny że ktoś chętnie przyjmie. Ja z ogromną nostalgią wracam do starych tytułów - szczególnie, jak uda mi się je odpalić na współczesnym sprzęcie :wink:

Raczej odpada - klucze są zużyte.

Ja mam tak z Shogo

Widziałem na portalach aukcyjnych, że ludzie sprzedają opakowania po grach. Nie wiem kto to kupuje, ale…

Patrząc na OLX, jak ludzie sprzedają używane buty i gacie, to wszystko się sprzeda.

Byłam na OLX ale więcej zapłacę za przesyłkę niż za gry.

Jak więcej zapłacisz… Myślałem, że chcesz sprzedać :slight_smile:
Wystaw komplet za symboliczną kwotę, za którą na przykład kupisz sobie jakiś nowy tytuł :wink:

Przesyłkę pokrywa kupujący, możesz nawet zaznaczyć, że sam musi sobie zamówić kuriera :wink:

Sam nie wiem :grinning: dlatego wolałem zapytać tutaj, żebyście poradzili czy wyrzucić do kosza czy jednak zostawić.

A napisz może, co tam masz ciekawego? Wszystkie nośniki są bez klucza licencyjnego i nie nadają się już do ponownej instalacji?

Reszta ma zużyty klucz na Steamie i Originie

Ja parę razy sprzedałem takie opakowanie po grze, ale nie poszło za duże pieniądze :smiley: więc chyba nie ma sensu

Może ktoś sobie rozwalił opakowanie i nie chciało mu się drukować etykiety i kupować gdzieś w sklepie za ~2 złote.

Inna sprawa jak ktoś nie czyta co kupuje i potem rozczarowanie.

Kiedyś robiłem porządki w grach - pudełka z grami które miały klucze Steam, Origin itp. - poszły do kosza. Gdy bez konieczności rejestracji klucza wystawiłem na Allegro. Później żałowałem że nie wywaliłem. Poszło to za grosze, czas który poświęciłem na wystawienie aukcji, pakowanie, wycieczki na pocztę był więcej wart niż to co na tym zarobiłem.

1 polubienie

Na allegro :slight_smile: Lub można dorzucić jako gratis sprzedając inną grę :slight_smile: