Co sądzicie na temat HTC One?

Mocno zastanawiam się nad kupieniem HTC One, powiedzcie czy to dobra inwestycja? :stuck_out_tongue: Telefonik wydaje się być wymarzony dla mnie. =D> :smiley:

Jako, że lubię wygrywać w konkursach wziąłem udział w akcji Kreujemy miasto, żeby wygrać tego smartfona. Celem tej akcji jest promocja ciekawych miejsc, wyróżniające się wyjątkowym designem, architekturą i klimatem. Nie musiałem za wiele robić, tylko dodałem zdjęcie, odznaczyłem je na mapie, dodałem opis i jest. mam trochę szczęścia, bo w niedawno wygrałem laptopa. Czasami, jak są ciekawe konkursy to biorę w nich udział.

Wracając jednak tematu, jakie macie opinie na jego temat, bo to mnie interesuje najbardziej? :slight_smile:

Świetna specyfikacja, fantastycznie wygląda, aluminiowa obudowa. Trochę za drogi. Ale i tak go kupię ^•^ …jak będzie tańszy.

Świetny smartfon, problemem jednak jest to, że HTC mocno zaniedbuje aktualizacje, przez co spora część ich fonów zostawała pod tym względem na lodzie. Oby w przypadku HTC One było inaczej.

Jednak nie jest to konieczne jeśli system jest dopracowany.

Miałem go w dłoniach. Jest naprawdę fajny i do tego wymiata.

Jak dla mnie największymi minusami był brak możliwości wymiany własnoręcznie baterii, brak slotu na karty oraz aparat 4mpx.

Skoro własnoręcznie da się wymienić baterie w przeklętej konstrukcji iPhone 3G/3GS to pewnie w HTC One też da się wymienić;-).

Jakość robienia zdjęć aparatu nie mierzy się w Mpix. Popatrz sobie foty Nexusa 4 z aparatem 8Mpix to zrozumiesz o co mi chodzi.

http://komorkomania.pl/2013/03/29/htc-o … e-naprawic

Wszystko się da ale jest to znacznie utrudnione.