Co sądzicie, na temat MOTOROLA V3,opinie wasze,,,,

(Alfa1978) #1

tak jak w temaciku! tylko proszę o konkrety ,tych co używają,albo używali jej :stuck_out_tongue: idzie paczuszka do mnie kupiłem za 139zł http://allegro.pl/item259471261_motorola_v3_uszkodzone_gniazdo_lad_gwarancja_.html

i coś ma z ładowaniem,tak jak w opisie,ale mam pytanie :? ona posiada wejście usb,tak?? a czy za pomocą tego wejścia,można też ładować tele,podłączony do kompa,podobno tak,a wy jak sądzicie :-o

(JarekMk) #2

Przez usb nie da się ładować... Telefon ma 2 wady: słaby aparat i nie za dobra bateria. Reszta na prawdę rewelacja. Miałem ją 3 miesiące i w pełni zadowolony byłem, teraz oddałem dziewczynie i dalej śmiga : P

pzdr!

(Alfa1978) #3

w aukcji piszę ze ok 4 dni trzyma bateria..hmmm zobaczymy kto ma rację :roll:

Złączono Posta : 24.10.2007 (Sro) 18:55

1,3 pixela to nawet ok :wink:

(JarekMk) #4

Wiesz jak pisza ludzie na allegro...

Wrzuć na komputer i oceń ...

(Alfa1978) #5

ano właśnie co do tego ,to jestem z tobą ,dobrze napisałeś :wink:

piszą,i nawet do tej osoby dzwoniłem,i przysięgła na to..ehh ciekawe :roll:

(Sebos99) #6

Można. Sprawdzone

aparat jest VGA a nie 1,3

(Alfa1978) #7

na 100%?? sam sprawdziłeś,i tak kiedyś ładowałeś??

możliwe,oki :wink:

(JUDGE) #8

Teściory w ogóle czytał? :wink:

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 2ca1f7b577

http://gsmonline.pl/portal/phonetests/p ... s0n_id=170

(Alfa1978) #9

no nie,ale dzięx :wink: jedni narzekają,drudzy .....ehh zobaczę,i po testuję,jak będe miał w rekach już :stuck_out_tongue:

(Ja Tomi) #10

Mialem kiedys Vtrojke i musze stwierdzic ze bylem bardzo niezadowolony. Strasznie topotny ten telefon , byl nowy a po 2 tyg klapka sie zaczela luzowac i musialem oddac na gwarancje tylko po to zeby ja dokrecili. Pamiec? zal doslownie , 5 mb a do tego niepotrzebna obsluga mp3 przy takiej ilosci pamieci. Ogolne wrazenie : negatywne. Nie mowiac o tym ze klawiatura zostawia wytarcia na ekranie;/

(Alfa1978) #11

jak to sprawdziłeś,bo ja teraz testuje,tą motkę podłączam do usb-kompa,i nic nie widzę żeby ruszyło z ładowaniem,aha a nie mam sterów do tej motki,ma ktoś ,albo wie z kąd ściągnąć??pomocy! !!

(Sebos99) #12

Jak masz stery to można ładować. Sprawdzałem, gdy miałem ten telefon to tak ładowałem.

(Alfa1978) #13

właśnie nie mam ,a co najlepsze to,pojechałem do GSM komisu,do kolegi,też myślał że coś jest ..że nie ładuję.,ale podłączył inną ładowarkę,i ładuję ehh :mrgreen:

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 14:52

czyli tanio kupiłem,a opłaca się za taką kaskę :smiley: i jak na razie, jest wszystko wpożo ,wygląd też oceniam z 6 punktów na /5

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 17:55

kto wie jakieś stery do tego motka?? proszę o linki,itp;szukam i nie :frowning: mogę znajśc,a najlepiej jak ktoś już te stery sprawdzał :roll:

Złączono Posta : 27.10.2007 (Sob) 7:43

ok już ,mam, i ładuję.więc dzięki za opinie,i podpowiedżi :wink: dałem radę,tele się spisuję ok :mrgreen: temacik można zamknąć już,jeśli admin któryś chce :lol:

(Burnago) #14

Bawiłem sie tą motką pare razy. Fajny telefonik, tylko że jak nie ma mp3 i mp4 to cena 400-500 zł to troche przesada. Ale nie zamienił bym sie e1000 na V3. (e1000 można kupić za 250-300zł)

A Motorola V3 ma symbiana?

(Sebos99) #15

Nie :slight_smile:

(Alfa1978) #16

ma.przynajmniej u mnie :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 28.10.2007 (Nie) 8:47

mam pytanko :wink: czy to prawda,że jak będe ładować niekiedy /nie zawsze/,przez usb-kompa,to bateria straci swoją szybko żywotnośc??przecież np; mp4-ki,się też np; ładuję przez usb,i co też akumulatorki się... proszę o odp znających się na bateriach itp; formuowiczów :slight_smile: