Co sądzicie, na temat MOTOROLA V3,opinie wasze,,,,

tak jak w temaciku! tylko proszę o konkrety ,tych co używają,albo używali jej :stuck_out_tongue: idzie paczuszka do mnie kupiłem za 139zł http://allegro.pl/item259471261_motorola_v3_uszkodzone_gniazdo_lad_gwarancja_.html

i coś ma z ładowaniem,tak jak w opisie,ale mam pytanie :? ona posiada wejście usb,tak?? a czy za pomocą tego wejścia,można też ładować tele,podłączony do kompa,podobno tak,a wy jak sądzicie :-o

Przez usb nie da się ładować… Telefon ma 2 wady: słaby aparat i nie za dobra bateria. Reszta na prawdę rewelacja. Miałem ją 3 miesiące i w pełni zadowolony byłem, teraz oddałem dziewczynie i dalej śmiga : P

pzdr!

w aukcji piszę ze ok 4 dni trzyma bateria…hmmm zobaczymy kto ma rację :roll:

Złączono Posta : 24.10.2007 (Sro) 18:55

1,3 pixela to nawet ok :wink:

Wiesz jak pisza ludzie na allegro…

Wrzuć na komputer i oceń …

ano właśnie co do tego ,to jestem z tobą ,dobrze napisałeś :wink:

piszą,i nawet do tej osoby dzwoniłem,i przysięgła na to…ehh ciekawe :roll:

Można. Sprawdzone

aparat jest VGA a nie 1,3

na 100%?? sam sprawdziłeś,i tak kiedyś ładowałeś??

możliwe,oki :wink:

Teściory w ogóle czytał? :wink:

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic … 2ca1f7b577

http://gsmonline.pl/portal/phonetests/p … s0n_id=170

no nie,ale dzięx :wink: jedni narzekają,drudzy …ehh zobaczę,i po testuję,jak będe miał w rekach już :stuck_out_tongue:

Mialem kiedys Vtrojke i musze stwierdzic ze bylem bardzo niezadowolony. Strasznie topotny ten telefon , byl nowy a po 2 tyg klapka sie zaczela luzowac i musialem oddac na gwarancje tylko po to zeby ja dokrecili. Pamiec? zal doslownie , 5 mb a do tego niepotrzebna obsluga mp3 przy takiej ilosci pamieci. Ogolne wrazenie : negatywne. Nie mowiac o tym ze klawiatura zostawia wytarcia na ekranie;/

jak to sprawdziłeś,bo ja teraz testuje,tą motkę podłączam do usb-kompa,i nic nie widzę żeby ruszyło z ładowaniem,aha a nie mam sterów do tej motki,ma ktoś ,albo wie z kąd ściągnąć??pomocy! !!

Jak masz stery to można ładować. Sprawdzałem, gdy miałem ten telefon to tak ładowałem.

właśnie nie mam ,a co najlepsze to,pojechałem do GSM komisu,do kolegi,też myślał że coś jest …że nie ładuję.,ale podłączył inną ładowarkę,i ładuję ehh :mrgreen:

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 14:52

czyli tanio kupiłem,a opłaca się za taką kaskę :smiley: i jak na razie, jest wszystko wpożo ,wygląd też oceniam z 6 punktów na /5

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 17:55

kto wie jakieś stery do tego motka?? proszę o linki,itp;szukam i nie :frowning: mogę znajśc,a najlepiej jak ktoś już te stery sprawdzał :roll:

Złączono Posta : 27.10.2007 (Sob) 7:43

ok już ,mam, i ładuję.więc dzięki za opinie,i podpowiedżi :wink: dałem radę,tele się spisuję ok :mrgreen: temacik można zamknąć już,jeśli admin któryś chce :lol:

Bawiłem sie tą motką pare razy. Fajny telefonik, tylko że jak nie ma mp3 i mp4 to cena 400-500 zł to troche przesada. Ale nie zamienił bym sie e1000 na V3. (e1000 można kupić za 250-300zł)

A Motorola V3 ma symbiana?

Nie :slight_smile:

ma.przynajmniej u mnie :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 28.10.2007 (Nie) 8:47

mam pytanko :wink: czy to prawda,że jak będe ładować niekiedy /nie zawsze/,przez usb-kompa,to bateria straci swoją szybko żywotnośc??przecież np; mp4-ki,się też np; ładuję przez usb,i co też akumulatorki się… proszę o odp znających się na bateriach itp; formuowiczów :slight_smile: