Co sądzicie o 9500gt wersja OC czyli podkręcona?

Co sądzicie o karcie graficznej w moim opisie? Właśnie kupiłem za grosze i o niebo lepiej działa niż mój stary radek hd2600pro.Wiem nie jest taka super ale za niską cenę opłacało mi się kupić zwłaszcza że kiedyś jak dorobię więcej kasy to kupię coś znacznie lepszego.Karta to 9500gt OC Asusa za 281zł kupiona.Wiedźmin na 1280:1024 na full detalach i wygładzaniu x4,filtrowaniu x16 chodzi bardzo płynnie i zadziwiająco ładnie.Czy na tej karcie pójdzie dobrze nfs undercover i ogólnie gta4? Karta ma chłodzenie dobre i myślę że jeszczxe mogę ją podkręcić trochę.

undercover napewno a gta 4 może na średnich

Za 281zł? :hahaha:

Dobre sobie.

O niebo lepiej działa? Niezłe :lol:

Co do GTA IV i NFS Undercover, to się włączą.

http://www.allegro.pl/item519340468_pci … d3850.html

Łot, 2 dychy droższa i 2 razy szybsza.

Tak mniej-więcej przepłaciłeś ok. 2 razy.

No wiesz są znawcy na komputerach na tym świecie i to jacy :stuck_out_tongue: kupuję część nawet nie sprawdzi po ile stoi a już wie, że jest tańsze i się opłaca :lol:

http://www.allegro.pl/item519074067_gef … pe_ii.html

To tak na dobitkę. Karta na pewno nie wolniejsza, można ją podkręcić bez problemu.

Ale i tak nie widzę sensu zmieniania z HD 2600 Pro, który kręci się do XT, będącym rywalem w/w karty.

za 300 zł to można zakupić 8800GS, kartę przeszło dwukrotnie wydajniejszą od 9500GT, inaczej mówiąc zrobiłeś słaby interes a sprzedający znalazł jelenia. Następnym razem proponuje zadać pytanie na forum. Stracona kasa.

http://www.allegro.pl/item519074067_gef … pe_ii.html

To tak na dobitkę. Karta na pewno nie wolniejsza, można ją podkręcić bez problemu.

Ale i tak nie widzę sensu zmieniania z HD 2600 Pro, który kręci się do XT, będącym rywalem w/w karty.

tiaaa hd 2600 ma 400 mhz taktowania pamięci w dodatku to ddr2…ja się cieszę że wymieniłem kartę i ta chodzi znacznie lepiej niż poprzednia chociażby na grach to widać zdecydowanie-hd2600pro? wiedźmin na średnich detalach bez wygładzania a teraz to na maks + wygładzanie max i chodzi jeszcze szybciej.

aha-hd2600 porównywalna jest do geforce 8500 gt a wersja 9500gt jest 2 razy wydajniejsza a nieraz do 3x jak zapewnia producent.w 3d mark 06 zdobywa moja karta 3x więcej pktów niż głupi radek hd2600 pro więc nie rozumiem posta pana dark/dziękuję.

Podajecie karty wykonane w straszej technologii w dodatku z 256 lub 384 ram pamięci do tego taktowanej gorzej bo 1400mhz i mówicie że są lepsze? nie sądzę

HD2600Pro miał być porównywalny z 8500GT ale HD2600Pro ostro wyprzedza 8500GT, po za tym HD2600Pro DDR3 po o/c na HD2600XT ma wydajność 8600GT i tego odgrzanego kotleta 9500GT

Poczytaj testy sobie

Pamięć, proces technologiczny i taktowanie to nie wszystko

W kartach istnieje jeszcze coś takiego jak szyna pamięci, jednostki ROP, TMU i SP.

No jak masz DDR2 na karcie to faktycznie trochę wydajniej, ale reszty durnot, jakie wypisałeś nie przyjmę.

Mój Radeon HD 2600 Pro z DDR3 jest jakieś 40% wydajniejszy od 8500GT, a jakbym go podkręcił, to by zajechał i 9500GT (8600GT).

Bez komentarza :x

Starzej technologii :hahaha:

Też się uśmiałem.

Poczytaj wpierw nieco o tych kartach, a dopiero potem się wypowiadaj.

Dla twojej wiadomości, specjalnie większą czcionką:

9500GT = 8600GT

A ja nadal się upieram że karta jaką teraz posiadam jest 2x lepsza od mojego starego hd 2600 pro 512 ddr2 co widać w grach wyraźnie.

więcej sp oraz ramy - było 800mhz ddr2 efektywnie a teraz jest 1800mhz ddr3.Ja bardzo się cieszę w dodatku karta max osiąga 50 stopni w stresie i pobór mocy ma koło 150W w stresie a nie 200-250 jak inne.Dodam że stary radek miał chłodzenie pasywne i nie podłączało się przewodzikiem go do płyty głównej a ten gf tak.Różnica w technologi jest

suchmen jeszcze jeden tak idiotyczny post a zaraz pękniemy ze śmiechu:

  • i pobór mocy ma koło 150W w stresie a nie 200-250 jak inne,

-Dodam że stary radek miał chłodzenie pasywne i nie podłączało się przewodzikiem go do płyty głównej a ten gf tak

#-o

mówcie co chcecie ja właśnie przetestowałem kartę i jest 2x szybsza od starego radka co widać!

suchmen jeszcze jeden tak idiotyczny post a zaraz pękniemy ze śmiechu:

  • i pobór mocy ma koło 150W w stresie a nie 200-250 jak inne,

to akurat prawda-radzę poczytać znawco;d sikam ze śmiechu

Bzdura, to nie pobór prądu karty w stresie, tylko pobór prądu całego komputera z tą kartą w stresie.

Kolejna bzdura, Asus 9500GT OC nie wymaga dodatkowego zasilania

suchmen

przestań robić dyskredytować innych, samemu będąc kompletnym nieukiem i ignoratem, nie masz pojęcia o czym piszesz dlatego atakując innych sam z siebie robisz i…

Wiecie jak to jest :slight_smile: Każdy broni czego kupił, a jak na drodze stoją przeszkody to z buta je.

Fakt faktem, zamiast pokazywać ego i swój młody wiek, mogłeś po prostu napisać napisać na forum, przed kupnem Kotleta. Nic byś nie stracił a tylko zyskał. :slight_smile:

http://pclab.pl/art33325-7.html

A ja nadal jestem zadowolony i w grach widać wyraźne przyspieszenie. a zestaw komputerowy nie pobiera 150W bo sam mój procek pobiera koło 110 lol - kolejny nieuk:) niech ktoś zamknie temat bo szkoda spamować a poziom “rozmówców” jest bardzo niski.dobranoc państwu

test podany przez KabutO potwierdza że nie masz racji, wystarczy zobaczyć ten test i zestaw testowy jaki w nim jest.