Co sądzicie o ACER GATEWAY NV55C03U?

Co sądzicie o laptopie : ACER GATEWAY

3GB ramu taktowanie 1066 na DDR3,

320GB SATA prawdopodobnie 5400rpm

Procek 2x2.0 GHz, 3MB cache Intel dual-core P6100

Czytnik kart,

za 1590zł :

GATEWAY /ACER/ NV55C03U 15,6"LED/P6100/3/320/HDMI/CAM/W7

Brać ? jakies jeszcze info potrzebne to napiszcie :wink:

karty graficznej nie podałeś, zależy do czego ci laptop potrzebny, do pracy biurowej i gier średnich na detalach medium / low wystarczy

używany acer, trzeba wziąść poprawke że może być potrzeba oczyszczenia z kurzu lub też wymiana pasty termoprzewodzącej

Okey, wziąłem Go. Ma on służyć do pracy biurowej, gry to co najwyżej te pasjansy :stuck_out_tongue:

Co do karty graficznej pisało tam tylko “Intel HD Graphics” i od 768MB do 1,7GB może sobie pobierać, nie rozumiem troszke tej karty, bo byłem przyzwyczajony do podanej pamięci np: 512MB, ale ze względu na to, że ma być do worda, przegladania internetu, to nie zwracałem na to szczególnej uwagi.

Bardziej nastawiałem się na żywotnośc, myślałem nad używką, ale byłaby bez gwarancji, a tutaj znając życie to dopiero po dwóch latach zacznie się wszystko sypać :]

Dzięki za odpowiedź klopers.

karty graficzne “intel graphics” pobierają pamięć ram z pamięci ogólnej, w zupełności ci wystarczy do wymienonych powyżej rzeczy

Okey, dzięki. Nie widzę tutaj jakiegoś przycisku, niczym “pomógł”, by dodać ci reputkę, ale zawsze mogę podziękować w tradycyjny sposób. Dzięki.

Temat wyczerpany - - - - -