Co sądzicie o Age of Empires?

Ja gram w Age … od niedawna i bardzo mnie wciągnęła czasem potrafie grać do 3 - 4 w nocy. Mowa o age of empires 2, wiem ze jest 3 zamierzam kupic !!

Powieccie czy sie opłaca kupywać 3 ???

Czy są jacys fani tej gry na forum :stuck_out_tongue: ???

:mrgreen: :mrgreen:

Baa

Ja tak samo :slight_smile:

No jak byla premiera to koszrowala 129zl.Za takie pieniadze to wole se cos do kompa kupic a nie na gre wydac.obecnie kupi sie ja juz za 39zl, poczekaj do nowego roku to bedzie kosztoweadz 20zl :stuck_out_tongue: .Za 20zl to moze bym sie skusil,ale ta gra niema takiego klimaty ja AoE II .

Ja :onfire:

ja też jestem fanem…są fajne kody;) ale ja i tak wole grac bez kodów :slight_smile: a ja bym na Twoim miejscu poczekał do nowego roku tak jak D@widoS mówi… :slight_smile:

Ja bardzo lubię grać w AOE, mam na kompie obecnie Age of Empire II, ale w jedynkę też już grałem. Jest super, potrafi wciągnąć na długie godziny. Do tego extra kody, mam nawet taki, co sprawia, że otrzymujesz bardzo fajny samochód… Nie radziłbym ci na razie kupować trójki, tylko poczekać jakiś czas aż stanieje trochę, tak jak mówili koledzy :slight_smile:

Spoko ze jest was troszeczke :mrgreen: :mrgreen:

thx za rade !!

Ja na twoim miejscu nie kupowałbym 3. Dla mnie to prawdziwy kicz. Nic sie nie zmieniła a dużo ubyło. Jest raptem ok 7 nacji, mniej jednostek niż w 2. Największy + to dobrze dopracowane statki, grafka i teren! !!

moim zdaniem AOE jest świetne, klasyk gatunku no i poprostu ma to coś. na AOE 3 też ci radzę poczekać aż stanieje. ale jest warta swojej ceny przynajmniej dla mnie 8)

Najlepsza strategia w jaką grałem. Pamiętam wieczory spędzone przed AOE 2. Jak lubisz takie gry to polecam Ci Twierdzę.

skond ją mozna dostac ( Twierdze )

trzeba kupic ??

czy mozna ściągnąc ??

:?

Ze sklepu. Trzeba kupic.

najlepsza moim zdaniem jest Twierdza Krucjata/ Twierdza Krzyżowiec czy jakoś tak co rzecz właśnie na krucjatach sie dzieje