Co sądzicie o Asrock

w skrócie - dolna półka z rodzynkami :slight_smile:

Jak jesteście wszyscy tacy bogaci to kupujcie płyty to 300 zł… Co Wam się wydaje że każdy musi mieć jakieś mieć jakieś zakichane Asus czy Abity? Stać Was to się cieszcie a nie nie krytykujecie innych… Rzygać mi się chce od tego Waszego biadolenia…

niektórzy nie wiedzą co to takiego jak OC i nie maja zamiaru sie dowiadywać.

kupują komputer i oczekuja po nim działania IE i GG

Ja kiedyś jechałem na AsRock i moge powiedziec ze sie nie sypła przez 2 lata chodziła dobrze ale kumplowi to nie za bardzo służyła

… heheheee , spokojnie wodzu :slight_smile: to forum dyskusyjne i każdy musi coś napisać a tu w dobrej gestii jest “pojechać” po marce AsRock , procesorach Intela (z wyłączeniem C2D) niemarkowych zasilaczach i generalnie po wszstkim co jest tanie , (niedawno przeczytałem tu , że grafika geeforce 7600 GS jest tragiczna bo ma tragiczne pamięci DDR2 :o i lepiej jest dołozyć i kupić 8800 :slight_smile: ), , mimo iż większość tego właśnie używa , wystarczy , że jeden forumowicz napisze , że nie bo nie drugi powtórzy i poszło … :slight_smile:

Obecnie nie robi tak kiepskich płyt jak kiedyś np DualSata2 s939 (szkoda że jej nie kupiłem za 220, sprzedał bym ją za 300 zł lub więcej :D). Jak dla mnie najgorsze płyty to ECS, ci to oszczędzają na wszystkim co możliwe.

nie polecam płyt na chipsetach typu Via lub SiS, nawet tych markowych, jak miałbym brać np Asusa na via za 160 zł pod s462 i miał do wyboru Asrocka na nForce2, brał bym Asrocka.

McDracullo

a czy ja coś pisałem o OC czy wydajności?, po prostu podziwiam sraczke że to uciągneła i wsio :smiley:

ECS ostatnio wydał jakąś serie Extreme do Core2Duo - ponoć niezła :stuck_out_tongue:

Tylko nie tutaj. Proszę w ----> tamtym kierunku ;]

Płyta główna jest jedną z ważniejszych podzespołów komputera. Musi byś stabilna, mieć solidne wykonanie, dobrze rozmieszczone elemnty. Kogoś nie stać? Nierze innego procka (A64) i dobrą płytę główną. :roll:

a co powiecie o tej płycie ? :

http://znak.pl/index.php?cid=327&scid=2 … rce6100AM2

Dobra :slight_smile: