Co sądzicie o Asrock

Wtam

Ja mam takie pytnanie.

Dlaczego nie polecacie płyt głównych asrock??

Ponieważ nie są warte polecenia. Proste.

najlepiej jest powiedzieć ze coś jest złe i koniec jezeli uważasz ze te płyty są złe to powiedz dlaczego bo ja miałem styczność z niejednym ASRock-iem i nie mam im nic do zarzucenia.

aj tam do biura idealne :lol:

sam mam asroka i nie narzekam (dużo)

Witam

Ja osobiście nie przepadam za tą firmą ze względu na słabe wykonanie (np. cienki laminat)

Pozdrawiam

Hmmm, AsRock to firma podlegająca i wchodząca w skład Asusa. Jakość wykonania jest znośna, na przyzwoitym poziomie, jednak… na czymś trzeba oszczędzać, prawda? Ta cena nie bierze się z kosmosu. Więc stosowane są gorszej jakości kondensatory, rezystory, itp. Płyty są ogólnie polecane dla niezbyt wymagających użytkowników, którzy używają defaultowych ustawień i nie bawią się w overclocking. Dlatego lepiej dołożyć te 40-50zł i mieć lepszej jakości produkt, zwłaszcza jak się jest overclockerem.

A ja mam procompa i też nie narzekam :stuck_out_tongue:

Ale nawet jak ktoś pisze Nie bede bawił sie w OC to doradzają mu płyte dobrą do OC :?

Nie prawda ja mam Asrocka i cuda już z nią robiłem, łącznie z drut-modem…

Ale takiego pytania autor wątku nie zadał. Zapytał jedynie dlaczego. Proste pytanie i prosta odpowiedź.

Mój kolega miał 3 płyty AsRock i wszystkie poszły z dymem po trzech tygodniach użytkowania a zasilacz jest dobry Fortron 350W teraz ma płytę Biostar od 2 miesięcy i jeszcze działa.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

taaa…

I za każdym razem wymieniał to samo i kupował tą samą płyte… :roll:

czy możecie podać konkretne przykłady dla których nie kupuje się asrock wiem że cena jest przekonywująca ale dlaczego???

1 płyta się spaliła na gwarancji wymianili mu i dostał 2 płytę ta też się spaliła potem wymianili i 3 płyta się spaliła i dał sobie spokój z tą płytą i kupił Biostara.

  • Slabe komponenty (o czym juz wspominano)

  • Marne opcje w biosie (za duzo tam sie nie pobawimy)

  • Mniejsza wydajnosc w porownaniu z innymi plytami opartymi na tym samym chipsecie

czyli to plus celefon to wielka klapa??

Tak (jeszcze ten celefon!) :stuck_out_tongue:

a ja jestem pelen podziwu dla Asrocka, bo chyba jedyna (Dual-VSTA dokładnie) (przed polska premiera C2D )udźwignęła C2D, a w przypadku asusa flash biosu dopiero (ledwo co) pomógł :smiley:

jak wydajnośc? Jak OC? To, że pociągnłął, jak nikt nie miał C2D nic nie znaczy :wink:

na pewno do C2D ASRock się nie nadaje.

bo jak C2D to i obowiązkowo OC :slight_smile: