Co sądzicie o aukcji

Chciałbym zapoznać się z opinią szerszego grona osób na temat dwóch aukcji na allegro. Chodzi o i .

Prosze o opinie na temat prezentowanego sprzętu, bez pisania, żebym kupił sobie coś silniejszego, gdyż płytę pod takiego durona dostanę za darmo. Jeżeli znacie atrakcyjniejsze oferty w Lublinie, to byłbym wdzięczny za zamieszczenie tutaj informacji, linków…

Strasznie drogie te durony. W tej cenie kupisz już jakiegoś athlona. W tej drugiej daje gwarancje rozruchowa, wiec jest lepsza (choć droższa). Zobacz sobie że nikt tego nie kupuje. Stan jest dobry, choć tak jak na początku pisze strasznie to drogie. :slight_smile:

też tak myślę… :? nie warto kupować durona… za podobną lub nieco wyższą cenę dostaniesz 2 razy lepszego athlona… :slight_smile: żeby naprawdę odczuć prędkość nowego procka radziłbym Ci dokupić jeszcze troche pamięci RAM… zeby razem bylo minimum 256MB.

Pozdrawiam 8)

Przeczytaj tutaj

Nie wiem, czy ta pyta obsluży większego athlona…

A to?

http://allegro.pl/show_item.php?item=53919151

http://allegro.pl/show_item.php?item=54038306

Nie radze kupować na aukcjach czesci, gdzie w opisie jest napisane że “nie mam jak sprawdzić”. Kto obecnie gdzie co druga osoba ma komputer nie ma znajomego żeby na jego płycie sprawdzić dany procesor czy inna cześć? :smiley: Można się bardzo przejechać na takich aukcjach.

>>Post 2 <<

A poza tym, kto przy zdrowych sprzeda dobry procesor za 50,60 zł wiedząc że pójdzie do kolegi i go sprawdzi czy jest dobry i może go sprzedać za 200 zł?

dokładnie… “Sprzedaję go jako uszkodzony, gdyż nie chce miec żadnych problemów, nie przyjmuje negatywów ani zwrotów.”, “nie moge zagwarantowac ze jest sprawny bo nie mialam jak go sprawdzic, a wiec moze byc dobry, ale moze byc takze niesprawny.” w zadnym wypadku nie kupuj tego! … jesli kupilbys uszkodzony procesor a sprzedający w aukcji opisał go ze jest sprawny wtedy moglbys wystawic mu negatywny komentarz a Allegro oddaloby Ci pieniądze…

:slight_smile:

No to pozostaje przy tych duronach… Ale poczekam do końca aukcji, jak nikt nie kupi, to zgłosze się do kolesia z ofertą za np. bańkę… :twisted:

A tak wogule, to na ile go wyceniacie?

Ta płyta, którą mam dostać, ma chipset vt8363 . Nie wiem, gdzie szukać, jake procesory będzie w stanie obsłużyć. Ktoś wie?

Takie durony sa w cenie ok. 120-130 zł na aukcjach, natomiast na giełdach komputerowych mozna je kupic za ok.100zł Co do tego chipsetu sprawdz na google( wpisz nazwe płyty lub chipsetu) i przeczytaj w opisie :slight_smile:

Myślisz, że nie próbowałem? :wink: