Co sądzicie o aukcji

(Maciek) #1

Chciałbym zapoznać się z opinią szerszego grona osób na temat dwóch aukcji na allegro. Chodzi o i .

Prosze o opinie na temat prezentowanego sprzętu, bez pisania, żebym kupił sobie coś silniejszego, gdyż płytę pod takiego durona dostanę za darmo. Jeżeli znacie atrakcyjniejsze oferty w Lublinie, to byłbym wdzięczny za zamieszczenie tutaj informacji, linków...

(Ewalesz) #2

Strasznie drogie te durony. W tej cenie kupisz już jakiegoś athlona. W tej drugiej daje gwarancje rozruchowa, wiec jest lepsza (choć droższa). Zobacz sobie że nikt tego nie kupuje. Stan jest dobry, choć tak jak na początku pisze strasznie to drogie. :slight_smile:

(Mister Wojtek) #3

też tak myślę.. :? nie warto kupować durona.. za podobną lub nieco wyższą cenę dostaniesz 2 razy lepszego athlona.. :slight_smile: żeby naprawdę odczuć prędkość nowego procka radziłbym Ci dokupić jeszcze troche pamięci RAM.. zeby razem bylo minimum 256MB.

Pozdrawiam 8)

(Maciek) #4

Przeczytaj tutaj

Nie wiem, czy ta pyta obsluży większego athlona...

A to?

http://allegro.pl/show_item.php?item=53919151

http://allegro.pl/show_item.php?item=54038306

(Ewalesz) #5

Nie radze kupować na aukcjach czesci, gdzie w opisie jest napisane że "nie mam jak sprawdzić". Kto obecnie gdzie co druga osoba ma komputer nie ma znajomego żeby na jego płycie sprawdzić dany procesor czy inna cześć? :smiley: Można się bardzo przejechać na takich aukcjach.

>>Post 2 <<

A poza tym, kto przy zdrowych sprzeda dobry procesor za 50,60 zł wiedząc że pójdzie do kolegi i go sprawdzi czy jest dobry i może go sprzedać za 200 zł?

(Mister Wojtek) #6

dokładnie..... "Sprzedaję go jako uszkodzony, gdyż nie chce miec żadnych problemów, nie przyjmuje negatywów ani zwrotów.", "nie moge zagwarantowac ze jest sprawny bo nie mialam jak go sprawdzic, a wiec moze byc dobry, ale moze byc takze niesprawny." w zadnym wypadku nie kupuj tego! .... jesli kupilbys uszkodzony procesor a sprzedający w aukcji opisał go ze jest sprawny wtedy moglbys wystawic mu negatywny komentarz a Allegro oddaloby Ci pieniądze..

:slight_smile:

(Maciek) #7

No to pozostaje przy tych duronach... Ale poczekam do końca aukcji, jak nikt nie kupi, to zgłosze się do kolesia z ofertą za np. bańkę... :twisted:

A tak wogule, to na ile go wyceniacie?

Ta płyta, którą mam dostać, ma chipset vt8363 . Nie wiem, gdzie szukać, jake procesory będzie w stanie obsłużyć. Ktoś wie?

(Ewalesz) #8

Takie durony sa w cenie ok. 120-130 zł na aukcjach, natomiast na giełdach komputerowych mozna je kupic za ok.100zł Co do tego chipsetu sprawdz na google( wpisz nazwe płyty lub chipsetu) i przeczytaj w opisie :slight_smile:

(Maciek) #9

Myślisz, że nie próbowałem? :wink: