Co sądzicie o autentyczności tego konkrahenta z allegro?

Witam,

Czy nie wydaje się wam również podejrzana ta aukcja??

Mnie zastanawia to

ponad to brak autentycznych zdjęć

Ja nie widze w tym nic podejrzanego, po za tym 552komenty a że gra po angielsku w polskim opakowaniu to nie jest dziwne, PES 2010 jest po angiesku a instrukcja jest po polsku.

Jeszcze podejrzany jest tytuł aukcji

a gra po polsku nie jest, poza tym jak była w sklepach to była w polskim pudełku polska wersja i tak zawsze jest

Nie wszystkie gry wydawane w Polsce są spolszczane (niektóre mają spolszczenia, inne są w polskiej wersji, ale są też w wersji angielskiej, np. Microsoftu, tylko instrukcję mają po polsku). Natomiast w Polsce raczej oficjalnie nie sprzedaje się gier w zagranicznych opakowaniach. Wydawcy mają podpisane pomiędzy sobą umowy, i każdy zajmuje się wydawaniem, promocją i pomocą techniczną we własnym kraju. Jakoś później się rozliczają.

To samo jest z książkami, muzyką i filmami.

Jeśli programy/gry okażą się pirackie, to już dla sprzedawcy oznacza konsekwencje karne (do 5 lat więzienia), wystarczy przekazać informację dystrybutorowi a ten zajmie się sprawą.

Ale ta gra akurat w Polsce była sprzedawana w polskiej wersji językowej

Ja tu na screenach widzę jakoś zbyt stare gry.Na pewno nie dałbym 50zł. To gry sprzed 9 lat :lol: Ta okładka pudełka mi coś nie pasowała. Jest to seria po 29.90zł. A tu widać gościu niezły biznes kręci na tzw. “niedoinformowanych”.

http://www.bestof.com.pl/

produkt już niedostępny