Co sądzicie o becie nowej wersji Noda

Jakie jest wasze zdanie na jego temat ?

działa świetnie. lekki i szybki. interface przyjazny i intuicyjny.

polecam.

p.s. jakby ktoś miał zastrzeżenia do zasobożerności, to już wyjaśniam.

u mnie wygląda to tak:

start systemu - ~33mb (2 procesy: 27 i 6mb)

po 15 minutach - ~16mb (13 i 3mb)

po godzinie - ~13 mb (11 i 2mb)

po dwóch godzinach ~9mb (7 i 1mb)

heh ciekawe czy coś zmienili w działaniu własnego labolatorium :? pewnie nadal wszyscy tam śpią i nic nie robią :smiley:

Chyba troszeczkę przesadziłeś!Pozdro wiem iż nie wniosłem nic nowego w temacie ale u mnie Nod zachowuje się na szóstkę z plusem

model12 , ależ ja cały czas zachwalam nowego NODa. przecież 16mb po paru minutach od startu to bardzo dobry wynik (no i wartość cały czas maleje!), a przypominam, że to nie jest sam antywirus, a również i firewall. start mu wybaczam :slight_smile:

p.s. uprzejmie proszę autora tematu o zmianę nazwy na np.

“NOD32 3.0 beta - opinie”

z obecną nazwą jest mało zauważalny (tzn. łatwo można przeoczyć).

Znam lepszy i za darmo… Po odejściu głównego programisty z ESET to już nei est ta sama ‘para’

Nod 3 miał bys grubo ponad rok temu…

A mi nie działa, czy ktoś zna przyczynę (użyty został wcześniej WWDC jeżeli to coś pomoże) ?

beztytu322ueo4.th.jpg

A skąd się biorą nowe aktualizacje baz wirów (nawet kilka razy dziennie) ??

Wersja 2,7 wyszła w lutym tego roku, teraz dostępna jest Beta 3.

To iście ciekawy wyczyn w labolatorium ze śpiącymi pracownikami.

:stuck_out_tongue:

jak myślicie kiedy można się spodziewać pełnej wersji??

Pisze, że firewall nie mógł zostać załadowany, najprawdopodobniej jest źle zainstalowany i zaleca się reinstalacje programu :stuck_out_tongue: Ściągnij instalke z innego źródła i zainstaluj jeszcze raz ;] Co do opinii, wygląda fajnie :] Narazie mam swojego KAV i mi wystarcza, może kiedyś przetestuje.

Na ile dni jest trial?

To nie jest trial tylko beta

Jak wyjdzie wersja stabilna, to trial będzie pewnikiem na 30 dni jak w poprzednich wersjach.

Podzielisz się z nami tą wiedzą ?

Łał aleś zabłysnął.Napisałem trial bo pewnie po iluś tam dniach okres testów mija.Jeśli źle piszę proszę mnie poprawić.Tak więc…?

Chciałbym właśnie go sobie zainstalować zamiast Kasperskiego.

I mam do Was kilka pytań:

1.Czy będzie działał na XP Proffessional PL?

2.Czy można go już używać jak normalnego antywirusa?

3.Czy to jest tylko antywirus czy może coś więcej(firewall,antyspyware, itp…)

4.Ile będzie działał za darmo?

Z góry dzięki za odpowiedź :smiley:

1.Tak

2.Jeśli wyłączysz firewall etc. to teoretycznie tak , ale praktycznie nie bo jest to v.Beta

3.Jest to pakiet , coś a’la Internet Secutity

4.No właśnie , ile?

jest to beta, więc nie posiada ograniczeń czasowych.

jednak jest pewien haczyk. żeby pobrać aktualizacje, trzeba mieć login i hasło. po wypuszczeniu triala, zapewne obecne konto w becie, wygaśnie/zostanie zablokowane/usunięte. póki co nie ma się czym martwić - zanim powstanie stabilna wersja minie dobrych parę miesięcy.

Więc zainstalowałem :smiley: .Na razie tylko z domyślnymi ustawianiami bo nie znam za dobrze angielskiego :slight_smile:

Czekam na polską wersję.

Póki co zaskoczył mnie szybkim skanowaniem :slight_smile:

EDIT:

Niestety byłem zmuszony odinstalować go.Po kilku godzinach(minutach?) użytkowania pokazało się okienko typu wyślij,nie wysyłaj.

Wziąłem nie wysyłaj i musiałem resetować PC.

Było tak za każdym razem, dlatego czekam na stabilną wersje.

Pozdrawiam

Możesz mówić jaśniej.

Ale trudno zrozumieć wiesz?Wyskoczyło mu okienko z błędem i kliknął nie wysyłaj.Wiadomo , to beta.Będą problemy.

BTW. rzeczywiście szybko skanuje , 54 minuty i po kłopocie.Ale ja chyba powróce do stabilnej wersji 2.7 :mrgreen: