Co sądzicie o blogu o grach java?

Mógłbym pisać blog o najnowszych grach java. Testował bym je, następnie pisał o nich opinie. Bardzo lubię tego typu gry, więc była by to dla mnie przyjemność. Dodawałbym screen shoty, tekst byłby z nutą żartu. Co o tym sądzicie? Wchodzilibyście na niego?

Spróbuj, co Ci szkodzi? Po komentarzach na swoim blogu dowiesz się, czy było warto :wink:

Zrób, zawsze nauczysz się czegoś nowego, a robienie czegos kreatywnego to najlepsza rzecz z jaką można robić :wink:

Pamiętam że wyszedł jeden numer Komputer Świata o grach na komórkę, potem wycofali. Ale popieram poprzedników. :slight_smile:

Jeśli byłoby to odpowiedzialnie prowadzone, a nie raz na miesiąc “fajna gra, polecam” to czemu nie. Sam chętnie bym zajrzał czasami.

Opis gry będzie dodawany raz na tydzień, chyba, że blog zdobędzie popularność, wtedy częściej będę dodawał opisy.

Blog już stworzyłem, dodałem pierwszy wpis (piszę w nim o tym, co będę pisał, np. to, że będą screen shoty :slight_smile: ), adres strony wyślę na PW, każdemu chętnemu, bo chyba nie mogę go tutaj napisać (Panie Adminie…? :slight_smile: ).

Dodane 18.03.2011 (Pt) 22:31

Nowy wpis :slight_smile: