Co sądzicie o blogu o grach java?

(Rbb1) #1

Mógłbym pisać blog o najnowszych grach java. Testował bym je, następnie pisał o nich opinie. Bardzo lubię tego typu gry, więc była by to dla mnie przyjemność. Dodawałbym screen shoty, tekst byłby z nutą żartu. Co o tym sądzicie? Wchodzilibyście na niego?

(flaszer) #2

Spróbuj, co Ci szkodzi? Po komentarzach na swoim blogu dowiesz się, czy było warto :wink:

(Master Piotr) #3

Zrób, zawsze nauczysz się czegoś nowego, a robienie czegos kreatywnego to najlepsza rzecz z jaką można robić :wink:

(Aleksander Czarnowski) #4

Pamiętam że wyszedł jeden numer Komputer Świata o grach na komórkę, potem wycofali. Ale popieram poprzedników. :slight_smile:

(kubut) #5

Jeśli byłoby to odpowiedzialnie prowadzone, a nie raz na miesiąc "fajna gra, polecam" to czemu nie. Sam chętnie bym zajrzał czasami.

(Rbb1) #6

Opis gry będzie dodawany raz na tydzień, chyba, że blog zdobędzie popularność, wtedy częściej będę dodawał opisy.

Blog już stworzyłem, dodałem pierwszy wpis (piszę w nim o tym, co będę pisał, np. to, że będą screen shoty :slight_smile: ), adres strony wyślę na PW, każdemu chętnemu, bo chyba nie mogę go tutaj napisać (Panie Adminie...? :slight_smile: ).

-- Dodane 18.03.2011 (Pt) 22:31 --

Nowy wpis :slight_smile: