Co sądzicie o Bumptop 3D?

Co sądzicie o Bumptop 3D?

Czy takie cudo rzeczywiście zwiększy przejrzystość pulpitu czy wręcz odwrotnie?

hm… według mnie nie bardzo zwiększy to przejrzystość pulpitu, a wręcz przeciwnie. Założeniem tego projektu jest stworzenie pulpitu na wzór biurka na którym leży dosłownie wszystko i wszędzie.

O wiele lepiej jest po prostu zachować porządek na normalnym pulpicie a np. skróty programów umieścić w jednym miejscu za pomocą RocketDock (na wzór Mac’a jeśli ktoś nie dysponuje jego OS’em - wtedy ikonki będą zabierać mało miejsca a i nie będzie podpisów programów bo każdy wie jak wygląda ikonka od IE, firefoxa, gg, itd :D)

Najważniejsze rzeczy w folderach na pulpicie a cala reszta normalnie na dyskach. Jaki jest sens trzymać np. 30 zdjęć na pulpicie czy 20 plików Worda albo PDFów? lepiej je mieć na dysku w dokumentach a ostateczne zrobić folder na pulpicie do tego typu rzeczy i od razu mamy porządek :smiley:

Trochę wysiłku i mamy BARDZO przejrzysty pulpit bez zbędnych bajerów (pomijam już sam fakt obciążenia komputera) :wink:

To jest ciekawe rozwiązanie, ale tylko w kwestii stylistycznej, w żadnym razie nie usprawni organizacji ikon.

Właśnie, tylko ładnie to wygląda, jednak już poruszanie się po tym nie jest takie wygodne. Ja mam na pulpicie folder pt. “śmieci” (w oryginale nazywa się nieco inaczej, jednak z wiadomych przyczyn nazwy na forum nie podam) i tam sobie wszystkie rzeczy z pulpitu trzymam.