Co sądzicie o Criss Angel ....popatrz

:o http://www.metacafe.com/watch/152624/video/R/CFD_1002/ i po 2 to;pełno jego tych sztuczek na tej właśnie stronce.poszukajcie :? naprawde według mnie jest lepszy od np;coperwida czy ja to sie pisze :oops: a może to naprawde ANGEL/Anioł/???

Złączono Posta : 03.08.2006 (Czw) 9:21

wogóle to polecam ta stronke :lol: naprawde jak zobaczyćie niektóre filmiki to :o POLECAM

Widziałęm to na maxiorze :stuck_out_tongue: Bardzo fajnie ludzi przestraszył przynajmniej :mrgreen:

Widziałem już kilka jego filmów i jest oczywistym fakt że kręci to wszystko wśród ludzi którzy są opłaceni. Nigdy nie występował przy większej publiczności bo po prostu nie stać go by było na występ. I to jest cała prawda o nim. Jedna wielka ściema!!

CyroboX i tu sie mylisz, żywa pochodnia to też był bodajże Criss A. a ludzi w około była masa :slight_smile: tak samo jak przy lewitacji kobiety na środku miasta :slight_smile:

to jest “magia telewizji”. odpowiednie ustawienie kamer, opłaceniu ludzie, itp.

prawdziwym iluzjonistą to on nie jest.

Chciałbym się z nim w oko w oko spotkać i zobaczyć to właśnie bez kamer itp :o uwieże jak zobacze na własne oczy

ale w co masz uwierzyć? przecież np. przecinanie człowieka na pół jest niemożliwe i tyle :slight_smile:

iluzjoniści sztuczki wykonują przy widowni, ten jak widać tego nie potrafi.

niech mi ktoś opłaci ekipę, sprzęt i ludzi, to zrobie wam to samo.

-jak???

jak to zrobie? a normalnie. chłopie chyba nie wierzysz, że takie rzeczy są w ogóle możliwe? :o

wszystko bazuje na opłaconych ludziach (w tym potrzeny jest jeden karzeł) i kamerach. później wystarczy film poskładać na komuterze i są gotowe te “dziwy” :x

tez właśnie myśle że to karzeł !!