Co sądzicie o Domino Day 2007 - piątek 22.10 tvn

Witam!

w tamtym roku oglądałem i fajny program więc w tym roku tez na pewno obejrze :slight_smile:

Obejrzę, super… :smiley:

Chciałbym na żywo, to musi być szok.

Takie coś naprawdę daje czadu.

Tyle domin się przewróci.

Napewno obejrzę :slight_smile:

co rkou to oglądam…jest super !!

mi też się to bardzo podoba i na pewno obejrzę :slight_smile: w tym roku motywem jest życie, jak dla mnie wydaje się trochę za ogólne… potrzeba niezłej inwencji aby zrobić z tego tematu coś naprawdę ciakawego, zobaczymy…

w tym roku nie było zadnych incydentów jak w tamtym? żadnych wróblów które trzeba było zastrzelić żeby nie zawaliły wszystkiego i żadnych protestów ekologów w tej kwestii?

I po domino day. Duuużo niepowodzeń

w tym roku były fajne zadania… ale tak dużo pomyłek w jednym show jeszcze nie było… i szkoda

no, niestety taka prawda…

bardzo fajny temat, dobrze wszystko pomyślane ale niestety sporo błędów i to było widać. Co chwilę się coś nie chciało przewracać.

A tak btw: czy ktoś orientuje się jaki jest tytuł/wykonawca utworu, który był podłożony w części “Life is Traveling”? Mam na myśli ten moment, gdy mówili o tych odkryciach geograficznych.

Nie wiem … to mi sie wogole nie podoba :stuck_out_tongue:

mogli to bardziej dopracować…tyle błędów…ale i tak było ok

surfix

ODP DO “…czy ktoś orientuje się jaki jest tytuł/wykonawca utworu, który był podłożony w części “Life is Traveling”? Mam na myśli ten moment, gdy mówili o tych odkryciach geograficznych.”

…jeśli Ci zależy na tej melodii, to mogę Ci pomóc i napisać, że to była Enya, albo Enigma. Poszukaj w Gwiazdozbiorze RMF FM i posłuchaj fragmentów utworów tych wykonawców. Jak nie dasz rady znaleźć, to daj mi znać, to Ci jeszcze pomogę. :slight_smile:

za późno

Fajny program… Chociaż nie powodzeń co nie miara :slight_smile: Ale i tak było warto obejrzeć :Fade-color