Co sądzicie o firmie Icom?

Witajcie

Chciałbym kupić sobie laptopa, w oko wpadła mi oferta firmy Icom TUTAJ

Chciałbym się dowiedzieć czy ta firma jest warta zaufania? Moim zdaniem laptop dobry i tani, ale czy wart swojej ceny? Chciałbym kupić opcję z promocji za 3199zł.

Ceny podejrzanie niskie coś w tym musi być. Kup lepiej jakiś markowy sprzęt bo laptopa z reguły się kupuje raz na całe życie.

Większych herezji dawno nie słyszałem, a co takiego jest w laptopie że się go kupuje raz w życiu ??

fiesta w tym konkretnym przypadku może nie na całe życie ale mam nadzieję że będe długo z tego lapka korzystał.

Chciałbym mieć pewność że nie kupię badziewia które się rozsypie miesiąc po gwarancji dlatego chciałbym wiedzieć czy to się do czegoś nadaje?

fiesta :? nie po to kupuje się lapa za 3-4 tys. zł byś za jakiś czas go sobie wymienił no chyba że masz za dużo kasy. Podam mój przykład: kupiłem ostatnio ten sprzęt Notebook dla firm HP Compaq nx9420 (RH450EA) cena: 7 301,14 zł i myślisz że go zmienię ???

SzymSzejdi wszystko jest ok ,ale ta cena jest troche niska.Lepiej jak wybierzesz sie do jakiegos komputerowego i tam sobie kupisz laptopa bedzie o wiele lepiej poniewaz tak przez neta to nie za bardzo jest to za duzo kasy ,aby stracic … fiesta ,a Ty co ile zmieniasz komputer/laptopa ? co dwa dni ?

myślę że tak :stuck_out_tongue:

No chyba że weźmiesz go ze sobą do trumny jako zabytek dla potomnych

Złączono Posta : 08.05.2007 (Wto) 10:13

co 3, 4 lata a nie

bo w takim układzie do tej pory bym jechał na celku 300.

Nook Ta firma ma swojego dilera w warszawie i wcale nie muszę lapka kupowa przez internet. Pomijając fakt że straszne tu OT robicie to ja się pytam po raz kolejny o samą FIRMĘ, bo o acerach, medionach itp. nie trudno znaleź info w necie, zazwyczaj mało przychylne, natomiast i tej firmie jest niewiele.

i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

JA polecał laptopa HP