Co sądzicie o HP DeskJet F4180

jakiej ceny są oryginalne tusze a zamienniki warto kupić HP DeskJet F4180???

Dla studenta świetna sprawa. Sama drukarka niedroga, solidna, szybka i… i świetna. Ile kosztują oryginalne tusze to sprawdź na allegro, ja z nich nie korzystam. Kupiłem za 25 zł zestaw do napełniania (tusz czarny i 3 kolorowe), do tego za 50 zł 2500 kartek i teraz drukuje dosłownie wszystko (zwłaszcza rzeczy potrzebne na studia), w tym także całe książki, czy podręczniki. Jest to moja 3 drukarka (osobista:P) a 5 którą mamy ogólnie i powiem, że jak na moje potrzebny to rewelacja. Dodam ze mam ją od ponad roku.

Moim zdaniem jak dużo drukujesz jest kupno drukarki laserowej (tylko że wtedy nie masz skanera) . Kiedyś był test w komputer świecie poprzednika tej drukareczki co podajesz - f2180 - koszt druku był coś koło 50gr jedej strony a4 tekstu . W najtańszych laserowych (np. http://www.agito.pl/monochromatyczne/br … 29454.html) koszt druku jednej strony a4 wynosi już tylko około 6gr .

ja właśnie jestem szczęśliwym posiadaczem tej oto poprzedniczki drukarki którą chcesz kupic. Wcześniej byłem sceptykiem jeśli chodzi o urzadzenia wielofunkcyjne ale to 3w1 mnie mile zaskoczyło. Bardzo prosta obsługa, dobrej jakości skaner, drukuje też bardzo przyzwoicie jak na drukarke atramentową wiec w nowszym modelu zapewno porawili to i owo więc napewno też będzie nie co lepsza (o ile czegoś nie popsuli 8) )

Ona drukuje tylko na czarno poza tym laserówka za tyle pieniędzy to nędzna laserówka… dobra laserówka 400zł>

Kupuj pakiety startowe do hp [w pudełku tusz 21 i 22 + 100 sztuk papieru + kabel USB] i to kosztuje mniej niż dwa tusze kupione oddzielnie, mam właśnie HP F 370 i nie kupuję tuszy oddzielnie

powiesz w sklepie o co chodzi i powinni wiedzieć a na pudełku pisze tak

HP Everyday Kit

HP Starter Kit

Kit polyvalent HP

z tyłu pudełka jest opis w różnych językach jest PL

Ja też jestem jej posiadaczem :stuck_out_tongue: i też nie narzekam ale patrząc na te koszty druku …

NIe, nie, nie… HP nie jest dobrą drukarką, małe pojemniczki po 5ml to przesada chyba… Wiem z własnego doświadczenia.

http://www.ceneo.pl/959407

Za tą cenę to tylko Brother, duże pojemniczki około 15 ml, no i cena zamienników ciut większych kosztuje około 18 zł.

CO do reszty, druk jak i skaner sprawuje się wzorowo, można skanować przy wył. komputerze… Wszystko działa pięknie…

Jednym słowem , POLECAM.

Zapomniałeś dodać że to cena kompletu 4 tuszy, a nie cena pojedynczego. Brothery obecnie są najtańszymi w eksploatacji atramentówkami na rynku.

I brudzę sobie łapki przy nabijaniu i modlę się żeby po nabiciu w pojemniku było podciśnienie żeby drukowanie było możliwe.

I po co, skoro za śmieszną cenę można tego wszystkiego uniknąć, kupując nawet najtańsze urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP 135C za niewiele ponad 150 zł. Niektórzy psioczą że Brothery mają małą rozdzielczość wydruku, ale po co to komu jeżeli nie drukuje zdjęć ??

Akurat mam tego brothera i nie powiem o nim złego słowa :slight_smile: Szybko drukuje, ma sporo funkcji. Do domu w sam raz. A do zdjęć są specjalne drukarki np. Canon.