Co sądzicie o HTC Wildfire

(Mxmstudio) #1

Mój tata miał kiedyś telefon HTC Touch Pro, ale miał z nim tyle problemów zarówno fizycznych jak i tych w systemie windows mobile, że teraz korzysta z ze swojego starego telefonu.

Ja sam zastanawiam się nad kupnem urządzenia firmy HTC modelu Wildfire. Co o nim sądzicie, co z awaryjnością, funkcjonalnością, i zwykłą funkcją telefonu z którą telefon mojego taty miał problemy, a i co wogule sądziecie o Androidzie z nakładką HTC.

(Pkubaj) #2

AFAIK Wildfire to mocno wykastrowany Desire. Nie warto, już lepiej kupić Desire który jest dosyć fajnym modelem, albo MM, jeżeli ojciec chce fizyczną QWERTY. Można też kupić "wszystkomającego" HD2 i wgrać Androida, albo nawet zostać przy WM, który na koniec swojego życia w połączeniu z HTC Sense stał się naprawdę dobrym systemem.

(Jacob) #3

Powiem tak - jestem od około roku posiadaczem telefonu HTC Topaz i jestem z niego niezwykle zadowolony. HTC to firma, która specjalizuje się w produkcji smartphone, więc nie można jej zarzucić, że jej telefony są niedopracowane. Szczerze mówiąc nigdy nie bawiłem się tą wersją telefonu, ale myślę, że naprawdę będzie dobrze działać...

Wybierasz telefon z Androidem - bardzo słuszny wybór według mnie. Pomimo iż w chwili obecnej posiadam telefon z Windows Mobile, który został przez Microsoft skazany na śmierć, to bardzo sobie go chwalę. Są do niego tysiące aplikacji, z softem mogę robić wszystko co mi się podoba, nikt mnie niczym nie ogranicza. Android w chwili obecnej jest najszybciej rozwijającym się systemem mobilnym. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie pokona Iphone'a w ilości użytkowników. A jeśli tak się stanie, możemy spodziewać się jeszcze większego wzrostu liczby aplikacji na niego.

Ja z zakupem telefonu z Androidem nieco się jednak wstrzymuję. Mówi się o tym, że najnowsza wersja tego systemu 3.0 będzie miała spore wymagania sprzętowe, dlatego z zakupem nowego telefonu poczekam do wydania nowej wersji tej platformy. Pozwoli mi to wybrać telefon, który w pełni będzie wspierał nowy system operacyjny.

(Kon®ado) #4

sam go kupuje tylko jest problem z dostepnoscia w playu na allegro dostanie bez problemu a czemu wlasnie on?

jak ktos juz to powiedzial to taka miniatura Desire najwieksza jego bolaczka jest ekran gdyz w ramach oszczednosci zmniejszona rozdzialke do HVGA więc jest troche ze mala jak na 3,2 ale tragedi nie ma, 2 rzecz to procek ale tutaj nie ma co narzekac w końcu nawet telefon roku 2009 htc czyli hero ma taki sam ramu jest naprawde sporo 380 pare mb aplikacji jest naprawde ogrom choc nie az tyle co w AppsStore co prawda ze wzgledu na rozdzialke nie wszystkie moga chodzic a le wiekszosc dziala i zapowiedzanie froyp a to juz duza zaleta takze polecam :wink: