Co sądzicie o HTC Wildfire

Mój tata miał kiedyś telefon HTC Touch Pro, ale miał z nim tyle problemów zarówno fizycznych jak i tych w systemie windows mobile, że teraz korzysta z ze swojego starego telefonu.

Ja sam zastanawiam się nad kupnem urządzenia firmy HTC modelu Wildfire. Co o nim sądzicie, co z awaryjnością, funkcjonalnością, i zwykłą funkcją telefonu z którą telefon mojego taty miał problemy, a i co wogule sądziecie o Androidzie z nakładką HTC.

AFAIK Wildfire to mocno wykastrowany Desire. Nie warto, już lepiej kupić Desire który jest dosyć fajnym modelem, albo MM, jeżeli ojciec chce fizyczną QWERTY. Można też kupić “wszystkomającego” HD2 i wgrać Androida, albo nawet zostać przy WM, który na koniec swojego życia w połączeniu z HTC Sense stał się naprawdę dobrym systemem.

Powiem tak - jestem od około roku posiadaczem telefonu HTC Topaz i jestem z niego niezwykle zadowolony. HTC to firma, która specjalizuje się w produkcji smartphone, więc nie można jej zarzucić, że jej telefony są niedopracowane. Szczerze mówiąc nigdy nie bawiłem się tą wersją telefonu, ale myślę, że naprawdę będzie dobrze działać…

Wybierasz telefon z Androidem - bardzo słuszny wybór według mnie. Pomimo iż w chwili obecnej posiadam telefon z Windows Mobile, który został przez Microsoft skazany na śmierć, to bardzo sobie go chwalę. Są do niego tysiące aplikacji, z softem mogę robić wszystko co mi się podoba, nikt mnie niczym nie ogranicza. Android w chwili obecnej jest najszybciej rozwijającym się systemem mobilnym. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie pokona Iphone’a w ilości użytkowników. A jeśli tak się stanie, możemy spodziewać się jeszcze większego wzrostu liczby aplikacji na niego.

Ja z zakupem telefonu z Androidem nieco się jednak wstrzymuję. Mówi się o tym, że najnowsza wersja tego systemu 3.0 będzie miała spore wymagania sprzętowe, dlatego z zakupem nowego telefonu poczekam do wydania nowej wersji tej platformy. Pozwoli mi to wybrać telefon, który w pełni będzie wspierał nowy system operacyjny.

sam go kupuje tylko jest problem z dostepnoscia w playu na allegro dostanie bez problemu a czemu wlasnie on?

jak ktos juz to powiedzial to taka miniatura Desire najwieksza jego bolaczka jest ekran gdyz w ramach oszczednosci zmniejszona rozdzialke do HVGA więc jest troche ze mala jak na 3,2 ale tragedi nie ma, 2 rzecz to procek ale tutaj nie ma co narzekac w końcu nawet telefon roku 2009 htc czyli hero ma taki sam ramu jest naprawde sporo 380 pare mb aplikacji jest naprawde ogrom choc nie az tyle co w AppsStore co prawda ze wzgledu na rozdzialke nie wszystkie moga chodzic a le wiekszosc dziala i zapowiedzanie froyp a to juz duza zaleta takze polecam :wink: