Co sądzicie o karcie graficznej PALIT GeForce 8500GT 512MB

Proszę o sugestię czy warto kupić tą kartę a jesli nie o inne propozycje

Karta to: PALIT GeForce 8500GT 512MB DDR2/128bit karta oparta na PCI Express. Z góry dziekuję za wszelkie opinie

ja bym troszkę czasu poczekał przyoszczędził kaski i kupił np 7900GS :slight_smile: ze stajni Galaxy :slight_smile:

A co to ma wspólnego z oprogramowaniem. Czytaj opisy działów przed założeniem tematu… Przenoszę.

proponuje pogrzebac na allegro za ta cene mozna kupic nawet 7900 GS a nawet GT trzeba szukać i czekać cierpliwie wydajność 7900 będzie podobna jednak gdy zwiększymy rozdzielczość oraz detale na max 8500 poleci na łeb a 7900 nieznacznie zwolni daleteo bardziej się opłaca 7900 a to że tamta ma DIRECT 10 to odpuść sobie pewnie będzie i tak za słaba aby pociągnąć efekty jakie będzie oferował

karta di bani okastrowana przez nvidie… jeśli umiesz kreeeeeeecić to ją kup + dobre chłodzenie i mocno podkręć :smiley: wtedy to będzie bdb zakup :wink:

modowanie 8600gt z ddr3 miało by sens, ddr2 szybko się skończą.

Marketing działa :stuck_out_tongue:

512 co z tego jak karta tego nie użyje, DDR2 też lipa.

Palit Sonic 7900GS ~500 zł, podaj kofing kompa.

Jeżeli chcesz za wszelką cenę (mierna wydajność!) mieć kartę obsługującą DX10 to ta karta to przerost formy (ilość pamięci) nad formą (wydajność która wcale nie będzie wyższa z powodu 0.5 giga pamięci) Jeżeli za tą cenę chcesz mieć już(może poczekasz do końca czerwca na ATI, które ma wtedy wydać swoje karty w tym segmencie) kartę z DX10 to lepiej Palit 8500 GT Sonic 256Mb DDR3 ale lepiej na Galaxy8500GE test na in4.pl. Za tą cenę w obecnych grach lepiej sprawuje się Galaxy 7600GS DDR3 lup Palit 7600GS Sonic.

Macie racje. Sprawdzilem i ta karta bez podkrecenia nie wyglada za dobrze. a co sadzicie w takim razie o takiej?

GeForce 8600 GT Palit 256MB HDTV & DVI (PCI-E)

Z tego co czytalem to bardzo dpobrze wypada a wy jak sadzicie?

zrobić jej Vmody i będzie cacy. Ogólnie nie jest zła. Ile chcesz za nią zapłacić?

Za jej cene można kupić 7900GS od Galaxy na obecne gry.

Zależy Ci na Dx10 ?

Do jakiego kompa ma ona być, podaj konfigurację z zasilaczem marka/model.

timon1981 podkręcasz owego 8600GT to masz prawdziwego potwora !!

NIe realne,maja rozne ceny

galaxy bez zalmana 570zl

Palit 8600GT sonic 455

bardziej pasuje

Palit XpertVision Geforce 7900GS 490zl

Jak chopak niezna sie na modach to 7900gs od palita bez modow 600/1600

a jak sie zna 8600GT Palita musi byc SONIC pamieci 1.3

http://www.apollo.pl/store/show_detail/34477

bez modow leci slabo 700/1600

ale po modach core 950+ mem 950 na stock cooler

po zmianie mozna wiecej z core wyciagnac.

kup ge force 8500 gt smam mam tę karte u powiem ci tak że batefelda 3 na najmniejszyh + mod ktury dodaje młyności grze pociongnie z 20 fps bez oc a z oc około 25 fps na orginalnym hłodzeniu poprzez program rivia tuner z nawstępujacyh czestotliwości

taktowanie procesoa 600 mhz

taktowanie shaderów 1200 mhz

taktowanie pamięci 600 mhz

to sa stare taktowanie

a to na jakie udało mi sie wycisnąćna orginalnym hłodzeniu

taktowanie rdzenia 770 mhz

taktowanie shaderów 1716 mhz

taktowanie pamienci 800 mhz

ta karta mam od około 5 lat i przez ostatni miesiąc prubuje sił w podkrencaniu gdyrz nowsze gry takie jak bf 3 mi sie cioł podczas wybuhów a po oc jest to graficzne cudo

kolego ogarnij sie …

16.05.2007 data postów…