Co sądzicie o kaspersky?

co sądzicie o kaspersky anti hacker?? co sadzicie o rozwiazaniu kaspersky antivirus 5 + kaspersky antihacker?? mama athlona 1700+ Palomino i 256 ram-u i system win. XP zamuli mi kompa?? jezeli tak to dajcie inne propozycje

skorzystaj z wyszukiwarki i przyklejonych tematów.

Człowieku ile razy można wałkować to samo :x

no wlasnie … :slight_smile:

np. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=58690

hmm ja mam athlona 2600 ,512 ram i nie zamula (na ustawionej maxymalnej ochronie)-sciagnij triala i przetestuj :mrgreen:

szukalem ale nic ciekawego nie znalazlem a jak znalazlem to tylko 50% tego czego szukam pytam sie jeszcze czy na moim kompie bedzie bardzo zamulał jak macie sensowne odpowiedzi to piszcie… bo ta pierwsza byla denna

zainstaluj wersję testową i przetestuj ją i wtedy przekonasz się czy zamula, na zamulanie nie ma reguły, u jednych się to dzieje a u innych nie i rozpisywanie się na ten temat nie ma sensu

wsx__09__09 jeszcze nie słyszałem o firewallu który by zmulał.

Bo niby co ma zmulać ??

fiesta

he ja słyszałem ze outpost zamula -jakos uzywam i nic sie nie dzieje (ludzie maja kompy z przed wojny to narzekaja :mrgreen: )

Czyli masz dowód że są to mity :lol:

Ja też słyszałem wiele bajek spod pieca w stylu że z napędu CD można zrobić DVD za pomocą programu i jakoś nie daję temu wiary i nie powielam głupot.

Najlepiej zainstalować Pakiet Zabespieczający. Co o tym myślicie ?? Mi się wydaje, że tak jest najlepiej przynajmniej komputer jest w pełni chroniony przed atakami. Zajżyj:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=86 Pobież triala i zorientuj się Czy warto kupować.

no ja raczej nie jestem za takimi pakietami uzywalem kilku trialów i sie wytrzymac nie dalo. a co do firewalla to outpost troche pamieci pochlanial. Anti Hacker jest lepszy niz kero lub outpost???

bardzo dobry zestaw :spoko:

ale ma swoje ale! 256 ramu to mało jak na Kaspersky AntiVirus :wink: zaś sam Anti Hacker lubi płatać figle i czasem bez powodu blokuje internet i takie tam historyjki :slight_smile: no chyba, że znajdziesz dobry opis konfiguracji…

zatem zestaw najwyżej klasy, ale raczej nie dla Ciebie :slight_smile:

pomyśl może o NOD32 + Anti Hacker :?:

no mysle wlasnie tez nad takim rozwiazaniem… ale powiem wam ze kiedys mialem tego kasperskiego i na poczatku nie zamulal kompa ale gdzies za tydzien zaczal sie cholernie mulic czym to moglo byc spowodowane?

Złączono Posta : 12.02.2006 (Nie) 19:14

szczerze mowiac to mam teraz na systemie win XP SP2 tylko ad-aware 1.06 i Windows Firewall i nie narzekam :wink:

to przeskanuj np. skanerem on-line kaspersky`ego albo skanerem NOD32 i zobaczysz :lol:

Kaspersky Anti-Hacker jest fajny, bo prosty w konfiguracji i bardzo intuicyjny w przeciwieństwie do np. Outposta. Jeśli chodzi o skuteczność w parze z antywirem Kasperskiego 5, to na 512MB RAM i Athlonie 2200 odczuwa się tylko jak skanuje archiwa; zabierają razem ok.15-25 MB RAMu. Używam ten zestaw od roku i jak na razie zero problemów!

wsx__09__09 , na twoim

przy normalnej pracy w tle (z wyłączoną aktualizacją automatyczną) odczujesz niewielki spadek wydajności systemu. Dokup sobie kostkę 256MB RAMu (ok.100zł) to poczujesz różnicę!

  • antywir owszem ale antyhacker nie dorównuje skutecznością Outpostowi!

skanowalem skanerem kasperskiego online i nic nie znalazł :slight_smile: zainstalowalem triala antihackera no i po zmianie poziomu zabezpieczen na wysoki oraz po zaznaczeniu opcij “tryb ukrycia” jest wszystko oki. bo przedtem anti hacker zaalarmował mnie az o 4 atakach na moj komp.