Co sądzicie o KOMBII?

Witam mam takie pytanie do wasz wszystkich co sądzicie o zespole KOMBII mi się ten zespół bardzo podoba jestem ich fanem bardzo chciałbym sie z nimi kiedyś spotkać.a wy??

kicz kicz kicz, nie mogę na nich patrzeć

ujdzie w tłumie :wink:

coś dla ludzi w średnim wieku :slight_smile:

a ja mam 12 lat i ich lubię bardzo lubię

każdy lubi co innego,jedni Moleste,drudzy Rammsteina a trzeci Kombii tak to już jest :mrgreen:

Ujdzie w tłumie :stuck_out_tongue:

denerwują mnie czyli ich nie lubią dodaj do ankiety opcje nie lubię ich ale to tylko moje zdanie każdy lubi co innego

ja wole sedany :stuck_out_tongue:

Nie mój typ muzyki więc za nimi nie przepadam

Mój też nie ale jak lecą w radiu to zostawie i poslucham ale nie żebym był ich fanem

Tylko jedna piosenka zespołu mi się podoba - Pokolenie.

I dzięki tej piosence zagłosowałem na “Jest Cool” :faja:

kiedyś fajnie grali, po reaktywacji nawet się nie umywa do starego KOMBI i jestem zdecydowanie na NIE, ciekawy jest również osobny projekt Skawińśkiego SKAWALKER - polecam :wink:

No prze nie lubię :evil: Bezsensu te ich piosenki :!:

Do ich piosenek nic nie mam, ale dlaczego oni zawsze śpiewają na koncertach z playbacku? :roll:

‘Pokolenie’ wymiata :stuck_out_tongue:

a niby po czym to poznałeś że spiewają z playbacku czy jak sie to pisze?? na teledyskach to idzie z playbacku ale na koncertach nie

nie specjalnie ich lubię choć parę kawałków wpadło w ucho ale ja wychowałem sie na trochę innej muzie

ja ich bardzo lubię jeden z lepszych zespołów

Chyba to od razu widać jak śpeiwają na festiwalach, które są pokazywane w tv. Zresztą oni dawali koncert niedaleko mojej miejscowości i na chwile im się playback zatrzymał podczas piosenki :mrgreen:.