Co sądzicie o KOMBII?

(Maselko 11) #1

Witam mam takie pytanie do wasz wszystkich co sądzicie o zespole KOMBII mi się ten zespół bardzo podoba jestem ich fanem bardzo chciałbym sie z nimi kiedyś spotkać.a wy??

(Rikamuru) #2

kicz kicz kicz, nie mogę na nich patrzeć

(:: MARIO ::) #3

ujdzie w tłumie :wink:

(SeBoLaS) #4

coś dla ludzi w średnim wieku :slight_smile:

(Maselko 11) #5

a ja mam 12 lat i ich lubię bardzo lubię

(SeBoLaS) #6

każdy lubi co innego,jedni Moleste,drudzy Rammsteina a trzeci Kombii tak to już jest :mrgreen:

(Craker92) #7

Ujdzie w tłumie :stuck_out_tongue:

(Slim Lolek) #8

denerwują mnie czyli ich nie lubią dodaj do ankiety opcje nie lubię ich ale to tylko moje zdanie każdy lubi co innego

(Kkamlot) #9

ja wole sedany :stuck_out_tongue:

(Members92) #10

Nie mój typ muzyki więc za nimi nie przepadam

(Bambo 5) #11

Mój też nie ale jak lecą w radiu to zostawie i poslucham ale nie żebym był ich fanem

(Artur Dirtydancing) #12

Tylko jedna piosenka zespołu mi się podoba - Pokolenie.

I dzięki tej piosence zagłosowałem na "Jest Cool" :faja:

(Airborn) #13

kiedyś fajnie grali, po reaktywacji nawet się nie umywa do starego KOMBI i jestem zdecydowanie na NIE, ciekawy jest również osobny projekt Skawińśkiego SKAWALKER - polecam :wink:

(Chrucik) #14

No prze nie lubię :evil: Bezsensu te ich piosenki :!:

(Przemekmazur) #15

Do ich piosenek nic nie mam, ale dlaczego oni zawsze śpiewają na koncertach z playbacku? :roll:

(system) #16

'Pokolenie' wymiata :stuck_out_tongue:

(Maselko 11) #17

a niby po czym to poznałeś że spiewają z playbacku czy jak sie to pisze?? na teledyskach to idzie z playbacku ale na koncertach nie

(Ramirez1) #18

nie specjalnie ich lubię choć parę kawałków wpadło w ucho ale ja wychowałem sie na trochę innej muzie

(Lomp) #19

ja ich bardzo lubię jeden z lepszych zespołów

(Przemekmazur) #20

Chyba to od razu widać jak śpeiwają na festiwalach, które są pokazywane w tv. Zresztą oni dawali koncert niedaleko mojej miejscowości i na chwile im się playback zatrzymał podczas piosenki :mrgreen:.