Co sądzicie o laptopie Acer 5552

(Mrozek360) #1

Witam

AS5552G-P322G50Mncc

http://allegro.pl/promo-acer-5552-5551- ... 74504.html

Chciałbym go zakupić, ale nie wiem czy warto

Mam nadzieję, że mi doradzicie.

Pozdrawiam

(Fokal) #2

Po pierwsze acer, a nie asus. Po drugie parametrycznie całkiem niezły za tą cenę, przyczepić się można do procka bo mobilne konstrukcje amd są "takie sobie". Po trzecie podaj do czego laptop ma służyć i jaką kwotę chcesz na niego przeznaczyć.

(Mrozek360) #3

Sorki bez namysłu pisałem "asus" też się zastanawiałem nad prockiem cena max 2200zł do czego hmm.. do pracy(internet itp.), ale multimedia też będą wykorzystywane.

(Fokal) #4

Ciężko będzie znaleźć za tą cenę coś o podobnych parametrach. Jak napisałem wyżej przyczepić się można do procka, ale poza tym wg. mnie to bardzo fajny laptopik za niezłą kasę. W tej cenie były by asusy, ale z gorszą kartą i prawdopodobnie z mniejszą ilością pamięci (2-3GB), tyle że z lepszym prockiem (i3). Generalnie w przypadku laptopów zawsze doradzam osobiste oględziny sprzętu, który chce się kupić żeby zobaczyć jakość wyświetlanego obrazu, klawiaturę, solidność obudowy itp.

(Mrozek360) #5

Czy jest ew. możliwość przyszłościowej wymiany procka? na jakiegoś intela z serii "inside"?

(Fokal) #6

Intela na pewno nie wsadzisz, chyba że zmienisz płytę. Czy jest możliwość zmiany procka na innego z rodziny AMD? Nie wiem, najlepiej było by zapytać u źródła, czyli w supporcie acera.

(Mrozek360) #7

A czy pogram sobie na nim?

(Fokal) #8

Pograsz i to całkiem przyzwoicie.`

(Mrozek360) #9

O, to świetnie ;] dzięki

-- Dodane 16.10.2010 (So) 12:28 --

Jeszcze pytanie, jaki intelowski odpowiednik jest do tego procka?

(Fokal) #10

Coś w okolicy T3300.