Co sądzicie o laptopie Acer 5552

Witam

AS5552G-P322G50Mncc

http://allegro.pl/promo-acer-5552-5551- … 74504.html

Chciałbym go zakupić, ale nie wiem czy warto

Mam nadzieję, że mi doradzicie.

Pozdrawiam

Po pierwsze acer, a nie asus. Po drugie parametrycznie całkiem niezły za tą cenę, przyczepić się można do procka bo mobilne konstrukcje amd są “takie sobie”. Po trzecie podaj do czego laptop ma służyć i jaką kwotę chcesz na niego przeznaczyć.

Sorki bez namysłu pisałem “asus” też się zastanawiałem nad prockiem cena max 2200zł do czego hmm… do pracy(internet itp.), ale multimedia też będą wykorzystywane.

Ciężko będzie znaleźć za tą cenę coś o podobnych parametrach. Jak napisałem wyżej przyczepić się można do procka, ale poza tym wg. mnie to bardzo fajny laptopik za niezłą kasę. W tej cenie były by asusy, ale z gorszą kartą i prawdopodobnie z mniejszą ilością pamięci (2-3GB), tyle że z lepszym prockiem (i3). Generalnie w przypadku laptopów zawsze doradzam osobiste oględziny sprzętu, który chce się kupić żeby zobaczyć jakość wyświetlanego obrazu, klawiaturę, solidność obudowy itp.

Czy jest ew. możliwość przyszłościowej wymiany procka? na jakiegoś intela z serii “inside”?

Intela na pewno nie wsadzisz, chyba że zmienisz płytę. Czy jest możliwość zmiany procka na innego z rodziny AMD? Nie wiem, najlepiej było by zapytać u źródła, czyli w supporcie acera.

A czy pogram sobie na nim?

Pograsz i to całkiem przyzwoicie.`

O, to świetnie ;] dzięki

Dodane 16.10.2010 (So) 12:28

Jeszcze pytanie, jaki intelowski odpowiednik jest do tego procka?

Coś w okolicy T3300.