Co sadzicie o laptopie NTT Pearl?


(Niclogin) #1

http://www.ntt.pl/pearl/

ma ktos moze ten laptop?

http://www.yalu.pl/index.php?action=sea ... arl+W+333M


(lukjac) #2

za 2000 to kupisz cos z procem i3, a te solo odpuść sobie :slight_smile:


(Starchris) #3

Komputer raczej dla szpanu aniżeli do jakiegoś konkretnego użytku. Za 2000 zł laptopa z tak kiepskim procesorem na pewno bym nie kupił.


(Walker15130) #4

Ten komputerek moim zdaniem nastawiony jest na "jak najmniejszy i nie oferujący nic ciekawego". Przy wymiarach 335.8 x 226.9 x 21.8 mm, słabym procesorze, małym dysku w dodatku 1,8", braku napędu, zaledwie jednym portem USB i ekranie 13 cali bardziej zasługuje na nazwę "netbooka nie-atomowego :P", bo gdyby to miało Intel Atom byłoby już na 100% netbookiem.


(Wolfgar) #5

I jeszcze dodając, że ma tylko 12 miesięcy gwarancji to ciężko wróżyć mu wielką przyszłość. Jest piękny, uroczy i .... nic po za tym.


#6

Miałem do czynienia z wynalazkami z serii Corrino. Omijajcie to szerokim łukiem. Bardzo szerokim.


(Niclogin) #7

Tu jest opis

http://www.ntt.pl/pearl/

obecnie mozna go kupic za cene ok 1500zl w tej cenie wart jest uwagi Waszym zdaniem?


(lukasz_n) #8

Areh jako doświadczona Osoba odradza, ja osobiście czegoś takiego nie miałem. lepiej posłuchaj bardziej doświadczonych userów jeśli nie chcesz stracić kasy.


#9

Podtrzymuję to co napisałem wyżej i nie jest to tylko moje zdanie, ale także wszystkich osób które ze mną pracują. Zajmuję się sprzedażą sprzętu komputerowego już od ładnych kilku lat i poważnie piszę - chośby nie wiem ile to kosztowało - laptopy NTT nie są warte żadnej ceny. Szkoda nerwów.