Co sądzicie o LG KU990i

Orange zaoferowało mi ten telefon przy przedłużeniu umowy, LG KU990 z literką “i” na końcu czyli ten teoretycznie lepszy, ale praktycznie gorszy od poprzedniego modelu.

No ale mimo wszystko co o nim sądzicie? Warto go brać?

Miałem ten telefon przez kilka dni,bateria trzyma 3-4dni,robi dobre zdjęcia i jeszcze lepiej nagrywa filmiki.Jedyna jego wada to jest to że jest bardzo delikatny,panel ma z bardzo miękego plastyku.Ogólnie warto.

Jeżeli kupię sobie jakieś zabezpieczenie do tego pokrowiec+crystal case to chyba z tym miękkim plastikiem nie będzie problemu? Może ktoś jeszcze doda jakąś opinie? :stuck_out_tongue:

Wystarczy kupić 3 warstwowy protector i ekran dotykowy się nie zarysuje.Ja mam osobiście LG KU990 Viewty i jestem zadowolony

Prócz folii naklejonej na wyświetlaczu dostaniesz jeszcze protector od producenta, który sam sobie przykleisz co jest wystarczającą ochroną. Na Allegro są też inne folie ochronne.

Telefon ogólnie :ok:

Witam, ja mam takie zapytanie czy takie zdjecie -> 42594347.jpg.html

to jest maksymalnie dobra jakosc z LG ku990i ? Bo robilem zdjecie telefonem K800i (3,2 mpix) i zdjecie nie wiele sie rozni ?

Jezeli da sie cos wycisnac prosze o podanie jakichś paramterow.

Nie sugeruj się MPix , to tylko chwyt reklamowy.

Wstawiam zdjecie

my.php?image=p02050910480001.jpg

http://img217.imageshack.us/my.php?imag … 480001.jpg

a nie lepiej ISO Auto ?

bo wlasnie robilem zdjecia z ISo 800 i jakos mi sie gorsze wydawaly

Dopasuj jeszcze ręcznie tryb zdjęć,czyli jak jest noc to tryb nocny,itd. do pory dnia dopasowuj zawsze tryb,a zdjęcia będa o wiele lepsze jakościowo

dzieki wielkie :wink:

czy ten telefon ma rysik i uchwyt na rysik czy mu nie potrzebny?:slight_smile:

ma ale mnie osobiście nie jest potrzebny

Planuje zakup tego telefonu i mam pytanie czy ta się oglądać filmy avi z napisami? Są do tego telefonu słuchawki bezprzewodowe (bluetooth), albo muszę osobiście dokupić?

LG KU990i nie ma, ale KU990 ma. (W zestawie)

witam mam wrażenie że w niektórych postach piszecie o lg ku990 a nie o 990i. zamówiłam ten telefon (990i) w plusie po przedłużeniu umowy i jutro mają mi go dostrczyć. czytałam bardzo dużo opinii na temat tego telefonu i wyczytałam że różni się bardzo od modelu pierwszego ale na gorsze niestety. miedzy innymi tym że aparat w 990 ma lampę błyskową wysokiej jakości natomiast 990i ma tylko jakąś diodę przez co jakość zdjęć robionych wieczorem i w nocy jest dużo dużo gorsza i działa na metr. jak juz bede uzytkownikiem tego telefonu to chetnie podziele sie informacjami na ten temat :slight_smile: pozdrawiam

ps: co do zestawu w plusie zapewniono mnie że 990i jest z całym zestawem czyli ładowarka, sluchawki, kabelek usb i oprogramowanie (brak tylko rysika) zobaczymy po obejrzeniu paczki, ponieważ słyszałam że one też są w pełnym zestawie tylko w salonach sprzedają inaczej. okaże się napiszę :slight_smile:

Dodane 06.08.2009 (Cz) 16:38

wróciałam. dostarczono mi ten telefonik bez zestawu (czyli plus mąci w głowach), okazuje się że na ten telefon dostępnych jest tylko 6 gier (do pobrania na stronach)! :open_mouth:

w dodatku zadna mi nie odpowiada ;/ ktoś pytał jak spowalniać filmy. nie ma takiej opcji. jezeli chcemy film w zwolnionym tempie to go od razu na taką formę nagrywamy czyli naciskamy w prawym gornym rogu 120 i wtedy on nagra nam spowolniony klatka po klatce (120 klatek na sekundę). z aparatem trzeba troche pokombinować i ustawić żeby dobrze działał na konkretne warunki w jakich robione są zdjęcia. ogólnie powoli uczę się co ma jeszcze ciekawego, zmartwiłam się tylko że nie ma gier fajnych a jeżeli są to nie wiem jak do nich dotrzeć może ktoś coś wie na ten temat :slight_smile: pozdrawiam

Jeśli chodzi o gry to mogę wysłać jakieś :slight_smile: bo ostatnio też bawiłem się tym telefonem i szukałem gierek. Kontakt tylko PW.

Witam!

Jako, że mogę niebawem stać się posiadaczem tego telefonu - chciałbym zadać kilka pytań…

  1. Telefon dostałbym w Orange i podobno jest strasznie okrojony (nie posiada rysika, słuchwek, kabla USB) - czy to prawda?

  2. Jaką kartę pamięci mogę największą wpakować?

  3. Czy on jest aż tak tragiczny jak tutaj się wyrażają wyżej osoby w porównaniu do LG KU990?

Pozdrawiam.