Co sądzicie o moim kompie?

Płyta główna : ASRock model. P4V88 (socket 478)

Procesor : Intel Pentium 4 3.04 GHZ

Grafika : nVidia GeForce 7300 GT 512 MB

Pamięć ram : 1280 mb (1,25 gb)

Dysk twardy : Hitachi 250 gb

I tak na marginesie będzie na tym latała Vista (bez areo) i Crysis (małe detale), a moje drugie pytanie to jak gram w gry np. Gta III i tak gram z godzinkę to nagle sie robi zasilacz bardzo ciepły :confused: Mój zasilacz to TRACER 350 w - wiem że lipa :confused:

płyta - lipa

procek taki sobie

kartę zmień

pamięci dokup

dysk ok

zasilacz to straszna padaczka

Cóż płyta sraka , procek grzałka , ramy jako tako ( dokup) , zasiłka spalacz , Karta pewnie na ddr 2 do wymiany jeżeli masz PCIE to GF 8600GT sonic a jak AGP to hmm cóż radek 1950 mi przychodzi do głowy.

płyta - ■■■■

proc - ■■■■

karta - słaba

ram - norma

dysk - ok

zasilacz - ■■■■

ogólnie mówiąc - 2/10

Gość się załamie po przeczytanui waszych postów :lol:

Nie takie kalkulatory ludzie mają ale w vistę się na tym nie pakuj. Co do crysisa co to za radość jak odznaczasz wszystko co ma związek z jakimikolwiek detalami? :slight_smile:

mobo- cienka

proc- jeszcze gorszy

grafa- strasznie cienka bo 512mb wyszła w 2 wersjach… DDR i DDR2 a takie pamięci na grafie to porażka…

ram- zależy od firmy bo jak jest jakiegoś elixira albo innych no-name to cienkie

zasiłka- najgorszy

po co w ogóle ten topic?? chwalisz się takim szortem?? ja bym go zmienił albo zakopał bardzo głęboko w ziemi bo to wstyd :slight_smile:

znowu bardzo głupi topic kamila z dłuuugim nickiem… tak jak chciał sprzedać telefon wcale go nie posiadając… żal…

idź na epulsa tam też mają dlugie nicki i sprzedają nieistniejące telefony i chwalą się swoimi kompami za 50zł…

7300gt nie miała ddr :?