Co sądzicie o moim Laptopie?

Co sądzicie o moim Laptopie?

Ma:

dysk twardy 250 GB

3 GB RAMU

Procesor Intel Core 2 Duo T5800 2 GHz

Karta graficzna (zaraz się dowiem)

Jak macie pytania o parametry, to się pytajcie) :smiley:

Tak mam… jaką masz k. graficzną? 8)

A tak z ciekawości to jakiej marki jest ten Twój “łaptok” ?

I co teraz będziesz się chwalił laptopem,który dostałeś jako świąteczny prezent?

Są zdecydowanie lepsze od Twojego.

Ja też mam pytanie. W jakim celu założyłeś ten temat?

Podniecania się swoim nowym laptopem. #-o

Karta graficzna to GE force 9600 GT, laptop to TOSHIBA Satellite A305-S6872. :slight_smile:

Temat ten założyłem po to, aby zapytać się czy jest dobry, czy zły?

P.S.

WCALE SIĘ NIM NIE CHWALĘ !!

a kogo to obchodzi ?

pochwal się koleżką z podwórza…

ILE RAZY MAM POWTARZAĆ, ŻE SIĘ NIM NIE CHWALĘ #-o #-o

fajny temat… heh

laptop ujdzie w tłoku ;] większość gier pójdzie na wysokich ustawieniach ;] ale jak ci się nie podoba to chętnie przyjmę ;D :wink:

toshiba x305 to bardzo ciekawy i w miarę wydajny laptop, aczkolwiek proc trochę za słaby w starej technologii.

btw ciekawe jest to że niby masz 9600gt, ale jakos nie ma nigdzie takiego laptopa z tą grafika.

Ja też się zdziwiłem, ale tak jest napisane w instrukcji :? :?

Nie patrzysz w instrukcji tylko w ustawieniach komputera. Uruchom -> wpisz devmgmt.msc i tam poszukaj. Instrukcja może być od pokrewnego modelu.

Procesor za słaby do reszty, pozdrawiam.

Dziwne… W menedżerze urządzeń jest napisane, ża mam kartę graficzną Mobile Intel 4 Series Express Chipset family

Choć myślałem, że mam dobrego procesora, bo komp bardzo szybko wykonuje polecenia. Czy andrzej2310 , na pewno nic nie pomyliłeś?? :?

widocznie masz zintegrowaną grafikę.

NO to sobie za bardzo nie pograsz :smiley:

Spróbuj sprawdzić jeszcze w Evereście. Raczej masz zintegrowane bo przeglądam strony z tym laptopem i większość ma jakieś zintegrowane badziewie…

A od kiedy laptop jest do grania?? Sądzę, że kupowanie laptopa do gier to po prostu głupota. Chcesz sobie pograć to kup konsolę. Na pewno nie masz grafiki 9600 tylko zintegrowanego Intela typu 4500.