Co sądzicie o Motoroli V8

(sebaele) #1

Witam serdecznie, tak jak w temacie co sądzicie o Motoroli V8 czy ten telefon jest typowo kobiecy? Mam możliwość go zakupić w dobrej cenie.

Pozdrawiam sebaele

(Janek109) #2

Jest ładna, i dla osób które chcą mieć styl, a nie koniecznie muszą być kobietami :slight_smile:

Znam dwie osoby które maja v8 i jeden to chłopak a druga to dziewczyna :slight_smile:

Nie ma systemu operacyjnego dla mnie to duży minus.

(sosen86) #3

Miałem kilka motorolek i mam jak najlepsze zdanie o nich. Tak, więc możesz brać wygląd ok

(sebaele) #4

Cena za którą mogę go kupić to 200zł bez ładowarki sam telefon. Muszę jeszcze zdjąć simlocka! ładny ma wygląd tylko wymiarowo za duży, dziwnie wygląda przy uchu :?

(MaRa) #5

"Kobiece" telefony to takie różowe z kalendarzykiem płodności.

Telefon wymiarowo może duży, ale płaski i łatwy do schowania. Niektórzy wolą malutnie, inni większe i wygodniejsze.

Nie wiem co z oprogramowaniem. Motorola, w odróżnieniu od Nokii czy SonyEricssona, ma płatny program do synchronizacji z komputerem. Do niektórych dodają za darmo płytę, do innych trzeba zakupić oddzielnie. A możliwość synchronizacji książki adresowej czy kalendarza z komputerem to przydatna rzecz. I telefony lubią ginąć, a kontakty mogą przepaść.

Należy się upewnić, jaki ma kabel do podłączenia do komputera (z informacji w internecie trudno mi się zorientować). Kiedyś miały małego USB, ale ostatnio wprowadzili jakiś dziwny i trudno go dokupić oraz ładowarkę (ja taki mam w U9, koszmar). Z ładowarką miniUSB czy uniwersalną nie ma problemu (Philips produkuje z wymiennymi końcówkami), ale nie z tym wynalazkiem.

(sosen86) #6

Motorola robi bardzo dobre i eleganckie telefony. Natomiast, jeśli chodzi o funkcje to nie jest to model z najwyższej półki. I zorientuj się ile cię będzie kosztował simlock

(sebaele) #7

Simlocka ściągnę kodem który zakupiłem już na allegro w cenie 17zł.