Co sądzicie o Motoroli V8

Witam serdecznie, tak jak w temacie co sądzicie o Motoroli V8 czy ten telefon jest typowo kobiecy? Mam możliwość go zakupić w dobrej cenie.

Pozdrawiam sebaele

Jest ładna, i dla osób które chcą mieć styl, a nie koniecznie muszą być kobietami :slight_smile:

Znam dwie osoby które maja v8 i jeden to chłopak a druga to dziewczyna :slight_smile:

Nie ma systemu operacyjnego dla mnie to duży minus.

Miałem kilka motorolek i mam jak najlepsze zdanie o nich. Tak, więc możesz brać wygląd ok

Cena za którą mogę go kupić to 200zł bez ładowarki sam telefon. Muszę jeszcze zdjąć simlocka! ładny ma wygląd tylko wymiarowo za duży, dziwnie wygląda przy uchu :?

“Kobiece” telefony to takie różowe z kalendarzykiem płodności.

Telefon wymiarowo może duży, ale płaski i łatwy do schowania. Niektórzy wolą malutnie, inni większe i wygodniejsze.

Nie wiem co z oprogramowaniem. Motorola, w odróżnieniu od Nokii czy SonyEricssona, ma płatny program do synchronizacji z komputerem. Do niektórych dodają za darmo płytę, do innych trzeba zakupić oddzielnie. A możliwość synchronizacji książki adresowej czy kalendarza z komputerem to przydatna rzecz. I telefony lubią ginąć, a kontakty mogą przepaść.

Należy się upewnić, jaki ma kabel do podłączenia do komputera (z informacji w internecie trudno mi się zorientować). Kiedyś miały małego USB, ale ostatnio wprowadzili jakiś dziwny i trudno go dokupić oraz ładowarkę (ja taki mam w U9, koszmar). Z ładowarką miniUSB czy uniwersalną nie ma problemu (Philips produkuje z wymiennymi końcówkami), ale nie z tym wynalazkiem.

Motorola robi bardzo dobre i eleganckie telefony. Natomiast, jeśli chodzi o funkcje to nie jest to model z najwyższej półki. I zorientuj się ile cię będzie kosztował simlock

Simlocka ściągnę kodem który zakupiłem już na allegro w cenie 17zł.