Co sądzicie o Nagrywarka DVD - GSA 4163b

Witam mam do was małe pytanie co śadzicie o tej nagrywarce , czy jest ona dobra itp. dobrze nagrywa płytki w miare szybko czytałem troche o niej ale chce usłyszec wasze opinie o niej.Ponieważ zamówiłem taką nagrywarke z allegro.

Pozdrawiam:)

Wg. mnie ta nagrywarka jest dobra. Sam uzywam podbnej tylko nowszej. Prędkość zapisuy w miare dobre. Ja bym brał tylko troszeczkę nowsze wersję. Ja mam GSA 4167 B

Ja posiadam dokładnie identyczną nagrywarke i działa super. więc weź ją i się niezastanawiaj, a nawet jak masz możliwości to weź tą nowszą którą ma kosior6.

Ja mam GSA 4167B i jestem zadowolony w 100%. Wysoka korekcja błędów(porysanych płyt), wyokie prędkości wypalania, wszystkie formaty(CD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-RAM), długa bezproblemowa praca zapewniana przez producenta - 100 tys. MTFB

Ja kupiłem tą nagrywarkę 3 miesiące temu za cenę 160 zł(okazyjnie od kolegi)

Nie obsługuje LightScribe ani LabelFlash, ale to bez znaczenia, bo nagrywarki z tymi funcjami mają gorszą korekcje błędów jak i kopiowanie zabezpieczonych płyt i są droższe o wiele.

Zresztą, lepiej kupić sobie urządzenie wielofunkcyjne za ok. 500 zł, które wydrukuje nam obrazek kolorowy na płycie…

DVD - GSA 4163b bardzo cicha szybka nagrywarka obsługująca dośc dużo standartów płyt dobrze zrobiłeś :wink: