Co sądzicie o naszej klasie?

Według mnie NK to portal dla :

  • spamerów

  • lamerów

  • dzieci neo

itd …

Takie jest moje zdanie na temat tego portalu .

Czy ja coś mówiłem że moi znajomi to są wrony? Powiedziałem że jest tylko takie przysłowie.

EDIT:

@floyd, nie będę się ośmieszać tak jak moi znajomi na naszej klasie, nie robią to sami…

Zastosujcie się do tego…

następnie…

Dwa Zubry i spokój…

Ja NK używam do kontaktu z osobami z klasy, dokładnie do jednoczesnego kontaktu z całą klasą (np. ogłoszenia).

O widzę mały flame był.

Ja nigdy konta nie miałem tak i nigdy mieć nie zamierzam.

Jak ktoś to dobrze ujął.

359701b4197eddnaszaklasa.jpg

a ja posiadam w swoim “zbiorze” tylko prawdziwych znajomych i przyjaciół. Poblokowałem w css wszelkie śledzie, buźki, prezenty i inne bzdety. Konto posiadam od początku istnienia serwisu. Pamiętam jeszcze te wolne serwery… ![-o<

Reasumują serwis Nasza-klasa to był świetny pomysł. Sporo moich znajomych wyjechało do innych miast czy też zagranicę. Dobrze jest tak powspominać stare dobre czasy. Wraz ze wzrostem popularności pojawiły się pokemony i słitaśne gówniary. Sami twórcy poczuli kasę i porobili różnego rodzaju ■■■■■ółki np. Gąbki itd.

PS

Jeśli ktoś był głupi to i taki pozostał. Większość dorobiła się kasy na truskawkach u Niemca i teraz dowartościowują się swoimi telewizorami 50".

U mnie wygląda tak :slight_smile:

20100530164232.th.jpg

no i już nie ma naszej-klasy… teraz mamy http://nk.pl/#main :smiley:

no, ale to szczegół… to jest znacznie ciekawsze…

http://nk.pl/#forum/20/2/10192

Czyli… Na wypadek gdyby usuneli…

" 1. Zgadzam sie na otrzymywanie informacji nahdlowych od nasza - klasa.

To oznacza wysylanie reklam na konta email.

  1. Przetwarzanie danych w celach statystycznych i marketingowych

To oznacza wysylanie Twoich danych do innych firm.

  1. nieodplatne przetwarzanie i wykorzystanie przez nasza - klasa zdjecia, imienia nazwiska w celach reklamowych dla kontrahentow.

To oznacza ze Twoje zdjecie, imie i nazwisko bedzie wysylane do innych firm ktore beda to analizowac no policja, urzad skarbowy itp

  1. danych zwiazanych z aktywnoscia w portalu

To oznacza ze Twoje ruchy beda sledzone, wszystko to co robisz i co klikasz. "

beznadziejny portal społecznościowy :o

Bardzo ciekawy pomysł który chyba się wypala. Rekordowa liczba użytkowników jak na polskie realia imponowała, ale obecnie widzę odpływ pierwotnego targetu, a wzrost kont dzieci i młodzieży. Trzeba przyznać, że nk sporo namieszała w internecie z impetem detronizując grono.net - wcześniejszego lidera portali społecznościowych, zaktywizowała masę ludzi, którzy na co dzień internet ograniczali do czytania wiadomości i wysyłania maili. W moim przypadku faktycznie klasa sprzed paru lat się “odnalazła” i spotkaliśmy się w większym gronie, natomiast obecnie nie bardzo jest potrzeba aby właśnie w ten sposób utrzymywać kontakt - wygodniej mi wysłać maila niż korzystać z komunikacji portalu…

I klimacik się zmienił - teraz serwis śmiga elegancko, strasznie się kolorowy zrobił (i od reklam i gąbek, śledzików, gwiazdeczek przy zdjęciach), kiedyś było wszystko spokojniejsze i zwieszało się niczym pierwsze windowsy; ehhh te czasy już nie wrócą :wink:

na NK zarejestrowalem sie w 2007 roku~ wtedy bylo wzglednie fajnie - brak eurogabek, prezentow, nie zbyt trollowano, klimat w porzadku, teraz multum zbednych bajerow nic ciekawego - uzywam facebooka bo mam duzo znajomych zagranica i to nie koniecznie Polakow i jest fajnie : )

Mi się nigdy nie podobał ten portal.

Wolę Facebook

Nie mam na tym czyms konta i nie zamierzam miec. To jest po prostu KuPa.

NK jest ofiarą własnej popularności,zna ją każdy,przez co dzieci neo mogą się wyżyć,pozakładać sobie fikcyjne konta,pospamować,dodawać bezsensowne komentarze do zdjęć,itd.

Dlaczego jest ofiarą? Przecież takie dzieci to potencjalni klienci dla twórców portalu - prezenty i te sprawy - więc nie można powiedzieć ofiarą. Po prostu założyciele wpadli na genialny pomysł a teraz robią na nim fortunę.