Co sądzicie o nieorginalnych bateriach do fonów kom,

… o większej pojemności jak orginalna bateria.Pytam bo posiadam motke v3 i chcę wymienić baterie w niej bo krótko trzyma ,mam orginalną oczywiście o pojemności 700mAH a myślę nad tą http://allegro.pl/item274291352_4200mah_bateria_motorola_v3_v3i_u6_polimer_bk53.html

C zy ktoś używa,albo wie coś na ten temat o większych pojemnościach…czy faktycznie dłużej trzymają … czy to po prostu tylko ściema! :-x

ja bym polecał oryginalną, kiedyś kupiłem,rzekomo o większej pojemności to mi się klapka w tel. nie domykała!! (a na allegro.pl były dostępne jeszcze większe!) a po drugie trzymała dużo gorzej niż oryginał o mniejszej pojemności

Złączono Posta : 05.12.2007 (Sro) 12:37

jeśli będziesz chciał kupić nieoryginalną ja na twoim miejscu poprosił bym sprzedawce o wymiary baterii, żeby się nie okazało,że na klapkę po prostu już nie mam miejsca

Nie polecam. Masz problem ze starą baterią, kup nową, ale oryginalną :slight_smile:

Oryginalne są niezastąpione.

Kiedyś kupiłem podróbę o 2x większej poj. i trzymała 3 dni.

Org. bateria trzyma 5-6 dni.

a ma ktoś może motkę v 3 i wie ile powinna trzymać bateria w niej orginalna,to proszę o dopisywanie się :wink: Aha jak kupiłem tą motke to na początku trzymała do 3 dni,a teraz trzyma góra 1 dzień :-o i mam pytanko następne,czy mogła ta bateria się popsuć tzn że krócej teraz trzyma,bo co trochę podłączałem tą motkę do usb,w celu wrzucenia na nia ,muzyki,tapet,ale za każdym razem się ładowała przez usb bateria,czy to mogło zaszkodzić właśnie? chyba raczej tak,bo dziwne że nagle tak krótko trzyma :roll: i jeden raz ładowałem motkę za pomocą usb kompa,i to chyba popsuło żywotnośc baterii tak? usb ma inne parametry ładowania ?? a i dzięki przekonaliście mnie,kupuję org baterię :wink:

Złączono Posta : 05.12.2007 (Sro) 13:08

aha i jak zakupiłem tą motkę to orginalna ładowarka do niej okazała się uszkodzona,więc kupiłem podrubę i to pewnie też ma jakieś znaczenie co do ładowania? :roll:

jeśli nie grzebałeś nic z softem to nie powinno zaszkodzić.

ale może sim locka zdejmowałeś ?

moja 3 letnia nokia 6610i trzymała na bateri po 5-6 dni po zdjęciu sima nagle trzyma 2-3 … do tego potrafi pluć się że bateria słaba by zachwile pokazać że jest pełna … :?

nie grzebałem nic kompletnie :!:

simlocka ma :!:

Złączono Posta : 05.12.2007 (Sro) 14:29

a kiedyś coś czytałem na temat że nie radzą żeby ładować motkę za pomocą usb z kompa :wink: Bo inny jakiś podobno prąd wychodzi z usb :roll:

ja mam v3 razr i bateria mi trzyma zależnie od używania od 7(rozmowy,sms) do 12 dni(mało połączeń tel.).

chwilowe doładowywanie skraca żywotność baterii

tak

nie żartuj,aż tyle orginalna nowa bateria trzyma :lol: serio??

Złączono Posta : 05.12.2007 (Sro) 20:58

tez tak myślę :wink: a ty jak wrzucasz coś na nią za pomocą kabelka?

Złączono Posta : 06.12.2007 (Czw) 15:26

pytałem znajomych,mówią że pomyliło ci się z nokią 6310i że tyle ci trzyma bateria :!: :wink:

ja wrzucam przez Bluetooth

nic mi się nie pomyliło, nie przekonam cię na odległość ale tak mam na prawdę, wystarczy dobrze sformatować baterię

Kurcze,to pięknie te modele motki v3 trzymaja jak napisałeś.eh na 100% kupuję orginał baterie :!: :wink:

Złączono Posta : 07.12.2007 (Pią) 14:06

i też tak zacznę jak będe miał nówkę orginalna baterię :!: :wink:

W sumie to ja mam motke z sieci vodafone i bateria trzyma mi całkiem nieźle z tego co się doczytałem w instrukcji(niemieckiej) to powinna trzymać 14 dni;

a z tymi motkami “polskim”(era,plus,play,idea) to już nie wiem jakie mają baterie.ale i tak polecam kupić oryginał, na allegro kupisz gdzieś za~35zł