Co sądzicie o NIS 2010

(krzysiekx) #1

Co sądzicie o pakiecie Norton Internet Security 2010?Dzisiaj taki zakupiłem i chcę poznać wasze zdanie.

(Semtex) #2

Jadę na NIS od wersji 2008,2010 przebija wszystko,jest lekki,szybki i skuteczny,przeszedłem przez wiele pakietów typu IS,ten jednak najbardziej przemawia do mnie.Co ciekawe jak zaczynałem "przygodę" z kompami i netem to pakiety NIS były "krowiaste",teraz to się zmieniło na duży plus.

(Lukasz R1) #3

Racja NIS od 2008 przyszpieszył a wersja 2010 jest jeszcze lepsza i to chyba najlepszy płatny antyvir na rynku moim zdaniem deklasuje Kasperskiego.

(Marcinxpd) #4

Według mnie NIS 2010 to najlepszy pakiet zabezpieczający. Jest dużo lepszy od Kasperskiego, Eseta, Pandy itd. Bajnowsza wersja Nortona jest znacznie szybsza od wcześniejszych wersji tego pakietu. :smiley:

(ktośtam) #5

Od wersji 2009 nie ma lepszego i bardziej wydajnego pakietu niż NIS. W zeszłym roku wygrałem licencję na NIS w konkursie urodzinowym DP :wink: a teraz wykupiłem przedłużenie licencji i powiem szczerze, że jeżeli rozwój programu będzie dalej szedł w tym kierunku, w którym zmierza obecnie, to zostanę wierny produktowi firmy Symantec.

(Rokisfun) #6

Dla mnie jest super NIS 2010. Korzystam i jestem zadowolony. Mysle ze ty tez bedziesz