Co sądzicie o NIS 2010

Co sądzicie o pakiecie Norton Internet Security 2010?Dzisiaj taki zakupiłem i chcę poznać wasze zdanie.

Jadę na NIS od wersji 2008,2010 przebija wszystko,jest lekki,szybki i skuteczny,przeszedłem przez wiele pakietów typu IS,ten jednak najbardziej przemawia do mnie.Co ciekawe jak zaczynałem “przygodę” z kompami i netem to pakiety NIS były “krowiaste”,teraz to się zmieniło na duży plus.

Racja NIS od 2008 przyszpieszył a wersja 2010 jest jeszcze lepsza i to chyba najlepszy płatny antyvir na rynku moim zdaniem deklasuje Kasperskiego.

Według mnie NIS 2010 to najlepszy pakiet zabezpieczający. Jest dużo lepszy od Kasperskiego, Eseta, Pandy itd. Bajnowsza wersja Nortona jest znacznie szybsza od wcześniejszych wersji tego pakietu. :smiley:

Od wersji 2009 nie ma lepszego i bardziej wydajnego pakietu niż NIS. W zeszłym roku wygrałem licencję na NIS w konkursie urodzinowym DP :wink: a teraz wykupiłem przedłużenie licencji i powiem szczerze, że jeżeli rozwój programu będzie dalej szedł w tym kierunku, w którym zmierza obecnie, to zostanę wierny produktowi firmy Symantec.

Dla mnie jest super NIS 2010. Korzystam i jestem zadowolony. Mysle ze ty tez bedziesz