Co sądzicie o Noki 5800 XM?

Co sądzicie o Noki 5800 XM ?

bardzo fajny telefon vobis 999zł

Ja bym jednak wolał jakiś HTC albo Iphone

http://blog.arekf.net/2009/07/04/nokia- … -recenzja/

jak dla mnie ma za mały ekran i głupi system :stuck_out_tongue: poszukaj iPhone, ceny się zaczynają od 600zł

Zabawka dla plebsu. Ot co. Fajnie, że ma symbiana i trochę gadżetów, ale wykonanie to porażka. Plastikowa obudowa, która trzeszczy i która jest źle dopasowana… porażka. Może mój 14-miesięczny Samsung F480 ma mniej bajerów, ale przynajmniej jest solidnie wykonany (z metalu a nie jakiegoś polimeru marnej jakości). Gdyby był cieńszy i metalowy może bym się na niego skusił, ale w takiej formie w jakiej jest skutecznie mnie odstrasza od zakupu.

Beznadziejny ekran dotykowy, system i odtwarzacz muzyczny i aparat.

Ale jeżeli zależy Ci na fonie z WiFi do 1000 zł, to bierz. Nic lepszego nie ma…

Polecamm…Ci, którzy nie mają to zazdroszczą i gadają głupoty.To jest superowy telefon.Jak chcesz to napisz do mnie na PW to opiszę bardzo dokładnie.

miałem iPhone i bawiłem się 5800 i 5800 sobie nawet kucnąć nie może przy iPhone :wink:

Bo tak jest zazdrościcie, że nie macie i tyle, ale nie chce wszczynać kłótni na forum

tylko nam tu w samozachwyt nie wpadnij… 5800 jest dla mnie bez wartości, nigdy bym go nie kupił, nawet za 50zł… bo po co mi taki nudny telefon? a z resztą za dużo miałem fonów z symbianem…

gadamy głupoty? to co ma takiego super 5800? bawiłem się nią i nie wywarła na mnie dobrego wrażenia… a aplikacji na nią jest bardzo mało…

W takim razie powiedz mi co ma takiego zachwycającego IPhone? Aplikacje? Nie na aplikacjach świat polega.

Multitouch, Safari i iPhone OS więcej nie trzeba wymieniać porównując do 5800 :stuck_out_tongue:

wiesz ile było wybuchów i eksplozji Iphona w przeciągu ostatnich kilku miesięcy? zalecam www.google.pl

No obiło mi się takie coś o uszy, ale to chyba jakieś bajeczki :stuck_out_tongue:

Co do Nokii to moim zdaniem jest fajna.

Dobra jakość muzyki itp.

Lecz wolałbym, żeby był w niej Windows Mobile niż Symbian.

Paweł to prawda też bym wolał windowsa, z interfejsu itp. ale mój brejdak ma windowsa na hd touch i jakoś mi nie przypadł do gustu w końcu sam szef microsoftu przyznał, że windows mobile jest nie wypałem. Może Windows Phone 7 będzie lepszy trzymam kciuki za microsoft.

trzeba mieć fajnego pecha żeby z tych milionów trafić na ten kiepski egzemptlarz :smiley: (choć nie do końca wiadomo czy właściciele używali telefon tak jak się powinno używać bo o wybuchu w hucie już wcześniej słyszałem :stuck_out_tongue: )

ale jak się nie ma argumentów to najlepiej napisać jakąś wpadkę firmy :smiley: i tak nie zmienia to faktu że iPhone jest lepszy technicznie niż 5800 :wink: