Co sądzicie o noki 6120 Warta Kupna. A może inny?

Witam musze kupic szybko telefon mam na to 520 zł i zastanawiam się nad tą nokia ma system duzy wyswietlacz wejscie na karte pamieci.Co polecicie jeszcze noki a moze Nokia N73 ?? Który z tych wyborow bedzie lepszy ??Pozdrawiam

Lepiej jakiś SE, np. SE K550i, lepszy i tańszy.

Wyświetlacza nie ma dużego. Standardowe 2 cale.

Na forum już było o tej Nokii. Skorzystaj z opcji “szukaj”.

Poza tym:

http://www.symbianos.pl/Nowiny/Z_ostatn … c_-_testy/

nie chce nic z SE chce z noki i właśnie zastanawiam sie glownie nad dwoma N73 i 6120 obydwa mają symbiana , ale słyszałem ze 6120 jest szybsza ma lepszy procek z kolei N73 ma aparat 3.2 i glośne mp3 i własnie w ktorym modelu głośniej gra muzyka

W tkim razie lepiej 6120.

W tkim razie lepiej 6120.

i dobrze że ni chcesz tego szajsu co poł roku byś latał z tym do serwisu wiecznie coś w SE nawala są dobre ale tylko przez pierwsze pół roku potem opychać dalej :wink:

Ja posiadam N73 i mp3 słychać naprawdę dobrze i głośno :mrgreen:

6120 classic posiada lepszego procka i nowszego symbiana. Jeżeli zależy ci na programach, mp3 i aparacie to bierz N73, jeśli na nowszym symbianie i mp3 to 6120 classic.

Pozdro

Ja posiadam N73 i mp3 słychać naprawdę dobrze i głośno :mrgreen:

6120 classic posiada lepszego procka i nowszego symbiana. Jeżeli zależy ci na programach, mp3 i aparacie to bierz N73, jeśli na nowszym symbianie i mp3 to 6120 classic.

Pozdro

Ta nokia 6120 ma symbiana S603rd jeśli śie nie myle i mam pytanie czy każda aplikacja dziąlająca na symbiane S60 bez 3rd bedzie działac normalnie wiecie jakiś odtwarzacz filmów itp , i jak własnie wyglada jakoś filmów na tym telefonie ??