Co sądzicie o nokii 6120 classic?

Pozwolę sobie zacytować posta z pewnego forum… całość wątku znajduje się TU

Kilka słów o niej. Zaczynałem od Nokii więc nie powinno być problemu a jednak… kilka lat z firmą SE robi swoje. Brakuje mi w niej przejrzystości menu. Chodzi głównie o to, że przydatne funkcje które w SE były na wierchu tu są ukryte głęboko. Druga sprawa to taka, że telefon ma ogromne możliwości gdyż ma symbiana który o dziwo chodzi zajebiście szybko tak więc zero przymulenia itp. Jako telefon do dzwonienia (bateria trzyma długo) i pisania esków (super wygodna klawiatura) jest idealny. W sumie to kupiłem go baaaaardzo okazjonalnie więc narzekać nie mogę ogólnie wystawiam ocenkę 4/5 :wink:

Jeśli coś mi się z nim stanie wracam jednak do wcześniejszych planów czyli kupuje SE C510

A teraz moja opinia gdyż też jestem jej posiadaczem :smiley:

Na plus trzeba zaliczyć:

  • spory wyświetlacz

  • wygodna klawiatura do pisania esków

  • głośnik który gra bardzo ładnie i głośno

  • szybki symbian

A teraz minusy:

  • obudowa z tyłu źle spasowana przez co przy pisaniu większej ilości esków powyżej 20 odgniata nam się ręka

  • aparat ma problemy wieczorem z szumami i praktycznie można zapomnieć o robieniu nim zdjęć :confused:

To chyba wszystko.

Ogólnie telefon bardzo fajny polecam tym bardziej, że ma świetny stosunek jakości do ceny :slight_smile: