CO sądzicie o nokii 6300

Co sądzicie o tym fonie? (pytanie w szczególności do tych, którzy chodź raz ten telefon mieli w ręce)

Teraz mam SE k700i. Mija mi 2 rok abonamentu i mogę wymienić telefon. Jak oceniałem komy w ofercie to w miare przystępnej cenie wybrałem 5300 i 6300. No ale ponoć 5300 co chwilę sie psuje… Szukam więc opini doświadczonej osoby w tym fachu o 6300 :smiley: Z góry THX

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Zdecydowanie bym wybrał nokie 6300, fajny wygląd, szybki w obsłudze, jedynym minusem jest bateria która była produkowana do modeli jakieś 4 lata temu tzn. taka sama jest np. w nokii 6100 i 3100, może troche krótko trzymać, ale to zależy jeszcze od tego jak kto będzie używał telefonu.

No właśnie baterie to ma dobrą :slight_smile: z komentarzy na stronach o komórkach piszą ludziska, że przy b. częstym używaniu komy co 3 dni trzeba ją ładować, a przy luźnym jej używaniu co tydzień. Dla mnie to i tak dużo bo przy częstym używaniu mojego SE codziennie muszę go ładować :smiley:

TUTAJ jest wszystko na ten temat.

Fiu, sie naczytałem dużo już o tym fonie. Judge, wielkie dzięki za link!

weź lepiej n6120, dużo lepiej na tym wyjdziesz.

zdecuydowanie za słaba bateria jak na taki wyświetlacz

tylko ty wypowiedzi na temat tego telefonu?

6300 bardzo fajny fonik bawiłem sie przez trochę .Wy świetlacz 16 mln kolorów :o .Bardzo głosny głosnik .

Mój kuzyn ostatnio wymienił k700i na nokie 6300 i nie żałuje, bardzo mi się ten fonik podoba i sam się zastanawiam nad zakupem…

Stylistyka świetna, wyświetlacz - bajka, bierz! :mrgreen:

Ja mam ten telefon. Mi bateria trzyma średnio 7 dni gdzie rozmawiam powiedzmy po 10 minut dziennie. Wyświetlacz ma rewelacyjny i aparat robi bardzo dobre fotki jak na aparat w telefonie. Mp3 chociaż jej nie uzywam według mnie jest bardzo dobra. Ogólnie telefon jest świetny. Miałam wczesniej Nokię 6120 i jednak 6300 jest dużo lepsza. Jak ktoś bawi się telefonem to wiadomo bateria pójdzie szybko ale tak do normalnego korzystania to nie ma co narzekac.

Ja polecam :wink:

Dobry żart, ale primaaprilis był już dawno temu :smiley: no chyba że masz jakiś specjalny model, który dostał taka baterie. Pracuje w sklepie GSM i jeszcze żadna nokia 6300 nie trzymała tyle… chciałaś zabłysnąć ale się nie udało :mrgreen:

6300 bez symbiana, słabszy procek, reszta ta sama, więc gdzie ta lepszość??? 6300 to zwykły telefon, a 6120 to telefon z symbianem i mega szybkim procesorem, reszta ta sama :smiley:

do normalnego używania, czyli: średnio 10-15 minut na rozmowy dziennie, 1-5 smsów - bateria trzyma maks 3dni :mrgreen:

Mam tą Nokie

:Wady :

  • przy pisaniu dziennie około 60 smsow i odbieraniu okolo tylu samo i rozmowy okolo 1h dziennie, i sluchaniu paru minut radia bateria trzyma 24h.

  • Aparat : jak na 2megapixele to słabe fotki, a czasem można powiedziec" żałosne fotki " gdy sie widzi jak ktos ma telefon innej marki za 400zl i robi lepsze foty

Zalety:

  • BDB wyswietlacz, chodz w BENQ EF81 wydaje mi sie lepszy

  • Szybkie oprogramowanie

-dobrze się trzyma w dłoni (wygodna)

  • mp3, sredniej klasy.

Jak na nokie wręcz wyśmienita jakość wykonania obudowy. Nic nie trzeszczy, wszystko idealnie spasowane :slight_smile:

Zgodzę się. A co powiedz o APARACIE w tym modelu, te 2 MEGApixel…?

NA wyświetlaczu w telefonie zdjęcia wyglądają rewelacyjnie, niestety, po przesłaniu na kompa już tak ładnie nie jest.

A wie może ktoś, dlaczego w tym modelu a może tak jest we wszystkich Nokiach, mam po raz pierwszy Nokie :)…jak się chce zrobic fotkę i się nacisknie przycisk to nagle “jakby kolory się tak dziwnie” rozmywaja"

Kazdy kto ma ten model chyba wie o co mi chodzi…

Tak, ale po chwili, jak sie zdjęcie zapisze, ostrość się poprawia.

PS: Nabyłem już ten telefon, nie żałuję :smiley: