CO sądzicie o nokii 6300

(Damian Bany) #1

Co sądzicie o tym fonie? (pytanie w szczególności do tych, którzy chodź raz ten telefon mieli w ręce)

Teraz mam SE k700i. Mija mi 2 rok abonamentu i mogę wymienić telefon. Jak oceniałem komy w ofercie to w miare przystępnej cenie wybrałem 5300 i 6300. No ale ponoć 5300 co chwilę sie psuje... Szukam więc opini doświadczonej osoby w tym fachu o 6300 :smiley: Z góry THX

(JNJN) #2

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

(Dawid) #3

Zdecydowanie bym wybrał nokie 6300, fajny wygląd, szybki w obsłudze, jedynym minusem jest bateria która była produkowana do modeli jakieś 4 lata temu tzn. taka sama jest np. w nokii 6100 i 3100, może troche krótko trzymać, ale to zależy jeszcze od tego jak kto będzie używał telefonu.

(Damian Bany) #4

No właśnie baterie to ma dobrą :slight_smile: z komentarzy na stronach o komórkach piszą ludziska, że przy b. częstym używaniu komy co 3 dni trzeba ją ładować, a przy luźnym jej używaniu co tydzień. Dla mnie to i tak dużo bo przy częstym używaniu mojego SE codziennie muszę go ładować :smiley:

(JUDGE) #5

TUTAJ jest wszystko na ten temat.

(Damian Bany) #6

Fiu, sie naczytałem dużo już o tym fonie. Judge, wielkie dzięki za link!

(Kcbmm82) #7

weź lepiej n6120, dużo lepiej na tym wyjdziesz.

(Grzesiek82) #8

zdecuydowanie za słaba bateria jak na taki wyświetlacz

(Damian Bany) #9

tylko ty wypowiedzi na temat tego telefonu?

(Dawidrajcz) #10

6300 bardzo fajny fonik bawiłem sie przez trochę .Wy świetlacz 16 mln kolorów :o .Bardzo głosny głosnik .

(Adamwalkiewicz) #11

Mój kuzyn ostatnio wymienił k700i na nokie 6300 i nie żałuje, bardzo mi się ten fonik podoba i sam się zastanawiam nad zakupem....

Stylistyka świetna, wyświetlacz - bajka, bierz! :mrgreen:

(Kkza) #12

Ja mam ten telefon. Mi bateria trzyma średnio 7 dni gdzie rozmawiam powiedzmy po 10 minut dziennie. Wyświetlacz ma rewelacyjny i aparat robi bardzo dobre fotki jak na aparat w telefonie. Mp3 chociaż jej nie uzywam według mnie jest bardzo dobra. Ogólnie telefon jest świetny. Miałam wczesniej Nokię 6120 i jednak 6300 jest dużo lepsza. Jak ktoś bawi się telefonem to wiadomo bateria pójdzie szybko ale tak do normalnego korzystania to nie ma co narzekac.

Ja polecam :wink:

(Kcbmm82) #13

Dobry żart, ale primaaprilis był już dawno temu :smiley: no chyba że masz jakiś specjalny model, który dostał taka baterie. Pracuje w sklepie GSM i jeszcze żadna nokia 6300 nie trzymała tyle... chciałaś zabłysnąć ale się nie udało :mrgreen:

6300 bez symbiana, słabszy procek, reszta ta sama, więc gdzie ta lepszość??? 6300 to zwykły telefon, a 6120 to telefon z symbianem i mega szybkim procesorem, reszta ta sama :smiley:

do normalnego używania, czyli: średnio 10-15 minut na rozmowy dziennie, 1-5 smsów - bateria trzyma maks 3dni :mrgreen:

(Allegretto14) #14

Mam tą Nokie

:Wady :

• przy pisaniu dziennie około 60 smsow i odbieraniu okolo tylu samo i rozmowy okolo 1h dziennie, i sluchaniu paru minut radia bateria trzyma 24h.

• Aparat : jak na 2megapixele to słabe fotki, a czasem można powiedziec" żałosne fotki " gdy sie widzi jak ktos ma telefon innej marki za 400zl i robi lepsze foty

Zalety:

• BDB wyswietlacz, chodz w BENQ EF81 wydaje mi sie lepszy

• Szybkie oprogramowanie

-dobrze się trzyma w dłoni (wygodna)

• mp3, sredniej klasy.

(Sebos99) #15

Jak na nokie wręcz wyśmienita jakość wykonania obudowy. Nic nie trzeszczy, wszystko idealnie spasowane :slight_smile:

(Allegretto14) #16

Zgodzę się. A co powiedz o APARACIE w tym modelu, te 2 MEGApixel....?

NA wyświetlaczu w telefonie zdjęcia wyglądają rewelacyjnie, niestety, po przesłaniu na kompa już tak ładnie nie jest.

(Allegretto14) #18

A wie może ktoś, dlaczego w tym modelu a może tak jest we wszystkich Nokiach, mam po raz pierwszy Nokie :)...jak się chce zrobic fotkę i się nacisknie przycisk to nagle "jakby kolory się tak dziwnie" rozmywaja"

Kazdy kto ma ten model chyba wie o co mi chodzi..

(Damian Bany) #19

Tak, ale po chwili, jak sie zdjęcie zapisze, ostrość się poprawia.

PS: Nabyłem już ten telefon, nie żałuję :smiley: