Co sądzicie o operatorze MobilKing?

Witam serdecznie! Tak jak w temacie!

Według mnie troche kontrowersyjny starter i zawartość (dodatki) :slight_smile: Pozdrawiam :lol:

Według mnie, o mobilking’u nie mam żadnego zdania. Nie miałem i nie będę miał. Bardziej polecam Plusa :smiley:

Może i fajne są te dodatki, ale zawsze jakiś haczyk musi być :wink:

Ale za to jakie reklamy :lol:

No zawartość to najlepszy jest ten plakat tylko dla +18 no i to pudełko od papierosów MobilKing

a koszty jak to wychodzi na dłuzsza mete? opłaca sie czy lepiej wziaść np era, orange, itp… i tam wykupic jakąs taryfe?

Miałem Erę, heyah, Plus a teraz siedzę w playu (telefon i internet). Nie wiem jak jest z orange ale plus i play wg mnie są świetne. Moim zdaniem mobilking nie przyjmie się szerzej jak np sami swoi, sieć dla “menskich” mężczyzn hehe :wink: wiadomo “kfardym” trzeba być.

Nawet nie wiedziałem, że takie bonus można zarobić. :smiley:

Zestaw godzien każdego wiejskiego kozaka, dresa, ziomala…

Ja narazie nie zmieniam sieci, mam bardzo fajny numer z którym ciężko byłoby mi się rozstać.

ee tam racja większość wiary to nawet nie wie co to za siec, nie ma to jak era,orange,plus,heyah znane lubiane no i play ewentualnie :stuck_out_tongue_winking_eye: a ta cała reszta to dodatek. Ale podoba mi sie to co powiedział mztswk ujołes to perfekcyjnie… czekam na wasze wypowiedzi, czy ktos posiada karte z tej sieci? mial?

Świetna sieć. W miarę tanio (taniej niż w TT) i co najważniejsze, utrzymanie wychodzących na rok wynosi tylko 40złotych! Każde doładowanie (10, 20, 50) przedłuża wychodzące o 3 miesiące(+3 mies. przychodzące). Zawsze mi zostawała kasa na koncie, a tutaj nie mam takiego problemu…

Jeśli ktoś mało dzwoni to jest to oferta dla niego, doładuje za dychę i ma problem z głowy na 3 miesiące. Chciałem kupić zestaw startowy, ale dotąd się jeszcze nie zdecydowałem :stuck_out_tongue:

To rezygnuje zostaje w erze. ^^ pozdro

przez te reklamy kupiłem zestaw startowy i teraz tego załuje. przypomina mi to erę gdzie kasa schodzi na minus! :lol:

np. wchodzę do tego ‘‘internetu’’ i sobie trochę tam niestety siedzę, potem sprawdzam stan konta i okazuje się ze nic mi nie zabrało! Więc znowu do internetu i siedzę dłużej, wychodzę, sprawdzam i czesto okazuje siem, tak jak kiedys przynajmiej w erze, kasę mam np. -6.83 :? niepolecam tego operatora

temat mobilkinga pojawil sie juz kilka razy na forum, trzeba tylko uzyc opcji szukaj :slight_smile:

co do oferty to na + napewno doladowania, zdaje sie ze na rynku lepszej oferty w tej chwili nie ma.