Co sądzicie o przeglądarce Pale Moon x64?

Witam, mam Windows 7 x64 i długo szukałem jakieś przeglądarki x64 aż w końcu znalazłem Pale Moon. Co o niej sądzicie? Jakie są jej wady a jakie są jej zalety? Czy to przegladarka warta uwagi? Czy jest tak samo bezpieczna? Chodzi mi tu o robienie przelewów internetowych itd… A jeśli nie to jąką przeglądarkę polecacie?

Z góry dziękuje :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/Opera,Progr … 12614.html

Wbrew wielu różnym opiniom, w moim przekonaniu - rewelacja! Korzystałem z IE8, IE9, Chrome i Firefoxa. Po przesiadce na Operę jestem w niech “zakochany”. Jest bardzo funkcjonalna i ma świetny interfejs. Menadżer haseł przebił wszystkie inne. Strony wczytują się bardzo szybko i bez błędów. Polecam!

Witaj

co prawda nie 64 bity

http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Drag … 16593.html

Pale Moon widzę żę jest oparty o silnik FF 12, pewnie ma więcej dziur niż sam najnowszy FF.

Nikt nie robi chyba statystyk kradzieży z tytułu dziurawych przeglądarek, więc najważniejsze że zachowujesz podstawowe zasady bezpieczeństwa. Ja robię przelewy z Chrome, Opery, IE, z mobilnych Safari i “Internet” i nie mam żadnych problemów, nie czuje się niebezpiecznie, tak jak zdecydowana większość ludzi.

PaleMoon praktycznie to samo co firefox z aktywnymi twekami dostępnymi osobno dla oryginalnego firefoxa.

A może najlepiej zwykłego Firefox’a?

polecam ci Waterfox jest szybszy niz pale moon , ponadto waterfox korzysta z profilu firefox czyli odpalając program mamy to samo co w Firefox niestety w palem moon trzeb skonfigurować przeglądarka i zainstalować dodatki, jedyny minus dla wiekszosci z was to ze waterfox jest dostepny w jezyku angielskim , możesz tez sprubować wersji firefoxa z kanału firefox nightly niestety jest to wersja alfa przeglądarki u mnie nie sprawiała problemów

Fajny ten Waterfox…

waterfox jest tylko kompilowany pod system 64 i na systemie 64 bit działa niestety po win xp nie będzie działa

Działa tylko pod 7,8 Firefox pod Windowsem to koszmar, zaś pod Linuxem cudo. Co do Pale Moon zarówno 32 jak i 64 bit jest odrobinę szybsza niż FF przeglądarką opartą na FF jest jeszcze Comodo Ice Dragon

Mimo wszystko Firefox z bieżącymi aktualizacjami będzie najbezpieczniejszą przeglądarką na tym silniku.

Ale bardzo możliwe że najbezpieczniejszą przeglądarką jest też ta na oparta o mało popularny silnik czyli np. silnik Presto (przeglądarka Opera)