Co sądzicie o PSP 3004? CO potrafi?

(Dawiddek55) #1

Jaką macie opinie na temat tego produktu? Co potrafi odtwarzać oraz w jakich formatach? Odtwarza Divxy? czy ona potrafi ściągać neta z hotspotów w większych miastach? Czy są darmowe gry? Mozna nagrywać gry na karte pamięci? Jaka karta pamięci tam wchodzi?

(Pawellapa) #2

Divixy nie działają. Tylko format MP4. Nie wgrasz żadnego programu do divixów. Konsoli nie da się przerobić. O grach na karcie pamięci zapomnij. Neta łapie. Ogólnie fajna i na szczęście na piratach sobie nie pograsz. Zresztą gry nie są takie drogie.

(Eses007) #3

Da się przerobić 300* jeżeli wersja softu jest niższa od 5.50 :wink:

(Pawellapa) #4

Ale 3004 już nie. Płyta główna jest nieprzerabialna! !!

(Dawiddek55) #5

TYLKO z ciekawości, weszłem na neta i patrze że jest peeełno gier na PSP chyba demówek ale nie jestem pewien i jak np. takie demo mam sobie zgrać na PSP?\

Dodam że znalazłem grę w pliku .iso do PSP i w takie gry da się grać?

(Wiktor 1996 96) #6

PSP 3004 i całej serii nie da się na razie przerobić. :smiley:

(Dawiddek55) #7

ok ale np. jak mam grę (nie mam pojęcia czy to demo czy pełna czy darmowka, pobralem tylko do sprawdzenia) i mam ją w .iso i mogę ją wgrać do mojego sony psp?

(Krzkaczor) #8

Aż postanowiłem się zalogować jak zauważyłem te wasze głupoty (bez urazy).

Psp 3k można z powodzeniem przerobić od jakiegoś już czasu (może nie wszystkie wersje płyty ale można), wystarczy popatrzeć na allegro.

http://allegro.pl/item674949084_przerob ... gnica.html

http://allegro.pl/item683747206_psp_300 ... iezno.html <- a tu już przerobiona z 16gb :]

@up

nie, ofc mówimy tu o nie przerobionej konsoli. Demka jak już to są na UMD (były z w tzw. demo dics)

(Dawiddek55) #9

skąd je moge wziąć? A ja mam jakąś gre (chyba freeware) w liku iso to też oge ją odpalić na moim PSP?

-- Dodane 10.07.2009 (Pt) 13:39 --

odświerzam temat. Ile trzyma bateria?

(Krzkaczor) #10

Ban na googlach?

(Dawiddek55) #11

różnie piszą a ja chciałbym mieć pewną waszą odpowiedź...

(Damian Wino) #12

tyle samo co slim, ok. 3-4h grania. A jezeli nie masz przerobionej to nie pograsz w gry nawet jesli bys znalazl gdzies jakas darmowa czy cos.

(Retero) #13

PSP to najtańsza konsola przenośna z dużym wyborem gier. Nintendo urzeka prostotą i wygodą, albo nią odpycha. Iphone/ iPod Touch to konsola dorównująca innym, dostajesz jeszcze funkcje telefonu (iPhone) ale nie wszystkim pasuje zupełnie dotykowa obsługa.