Co sądzicie o rasizmie na stadionach

Moim zdaniem dob ż e że ich tempi om , bo powinno sie przychodzic na mecz żeby się rozerwać a nie wyra rz ać SWOJE POGLĄDY

Tez tak sadze. Przeciez to sa tacy sami ludzie jak my, tylko ze maja inny kolor skory :smilecolros: . Ostatnio slyszalem gdzies, ze Polska jest jednym z bardziej tolerancyjnych krajow Europy, a na stadionach jakos tego niestety nie widac :frowning:

No ja też myślę iż rasizm powinno się tępić, bo Ci ludzie niczym się od nas nie różnią. Ale to co wczoraj zrobił OLISADEBE dla polski i wisły… gdybym był na tym stadione to bym go wygwizdał :smiley:

To co działo się w Kielcach to take przykładowe postępowanie dla tych co również tak postępują na innych stadionach.

:arrow: http://www.korona-kielce.pl/gol.php?&pa … r=1107&l=l

Oczywiście Wykopmy Rasizm Ze Stadionów :!: :!:

No niestety Panathinaikos płaci mu wiecej i dlatego strzela dla niego :frowning: . :frowning: :frowning: No ale chociaz raz mogl przestrzelic :? :smiley:

Proponuję 2 sprawy “marcinie_sc”:

  • “ortografia” to przydatne zjawisko;

  • używany przez Ciebie avatar jest już wykorzystywany przez “detektywa”. Proponuję coś własnego. Pozdrawiam.

Rasizm jak już kolego marcin_sc

Let’s kick racism out of football :!:

To jest bezsens… Jak rasisci mogą byc dumni, ze są biali? Przeciez nie mozna byc dumnym z czegos do czego sie nawet nie przylozylo reki!

nie da sie ukryc ze na polskich stadionach jest pelno rasistow, najbardziej w pamieci zapadla mi sytuacja gdy o lisadebe juz chyba jako p olak pojechal ne m a cz ligowy i tamtejsi kibice obrzucali bo bananami. to jest juz poprostu szczyt chamstwa, a pare miesiecy pozniej skakali z radosci i by go na rekach nosili jak o li szczelach bramki dla p olski i glownie dzieki niemu awansowalismy do mistrzostwa swiata.

Zagadzam sie

Zgadzam się, ja proponuję specjalne chipy wprowadzić przy wejściu na stadiony i osoba która jest chuliganem nie będzie miała chipu ponieważ zostanie on jej odebrany, proste co nie?

I JaKiE skuteczne? :slight_smile:

A na stadion nie wejdzie drugi raz, ponieważ będzie jej rysopis w bazie danych policjantów. :smiley:

a co mamy myśleć ??

jak ktoś jest rasistą i ksenofobem to i tak będzie tak postępować jak to robił do tej pory. A co można zrobić ?? a rodzice powinni wziąść się za wychowanie takich dup***** a kluby piłkarskie w końcu coś robić w tym kierunku, zarówno bandytyzmu pseudokiboli jak i “inteligentnych inaczej” odszczepieńców, no ale jakie władze klubu, takie rozwiązania :confused:

Hah, i jakie koszty, wprowadzenie oprogramowania, fałszystwo,

Debilizm był, jest i będzie… Taka natura niektórych ludzi ;]

a jak myslicie zmieni to sie kiedys

bo mi sie wydaje ze moze byc aby gorzej :!: :frowning:

Moze najlepiej wprowadzic bardzo wysokie kary za rasizm, jak i za chuliganstwo na stadionach. Wtedy powinno byc chociaz troche podobnie do Angli, gdzie mecze sa rozgrywane bez barierek. Taki delikwent zastanowi sie 2 razy przed zrobieniem czegos glupiego, majac nad soba widmo ogromnej grzywny :cisza: . Takie rozwiazanie byloby najtansze i najbardziej skuteczne :smiley: .

No tak, ale zawsze to lawtwo powiedziec , a trudno zrobic :? .

dokladnie

A TAK WOGULE TO POLSKI PRAWO JEST DO DU***

Rasizm dla mnie to tak jak debilizm i tak już będę uwazał. tak naprawde bardziej szanuje ludzi o czarnej barwie skóry niz o białej, choć nie wiem dlaczego.

Mi się wydaje, że rasizm wynika z chęci podniesienia swojej wartości. Typowe myślenie: Nie mam lepszych argumentów, więc chociaż mu przywalę od “czarnuchów”. Charakterystyczne jest to, że w zamożniejszych społeczeństwach, gdzie ludzie nie czują się zagrożeni problem albo w ogóle nie ist., albo na dużo mniejszą skalę. Już na zachód od Odry jest dużo lepiej (w Szwajcarii i krajach skandynawskich człowiek nie kryjący swoich uprzedzeń rasowych, czy religijnych wykluczany jest z towarzystwa - jako zakuty, prowincjonalny głupek ). Czyli rasizm jako odreagowanie frustracji i poczucia własnej miernoty… Czytając takie posty jak powyżej można mieć nadzieję, że już w pokoleniu naszych dzieci takie odruchy znikną. Ale na razie jeszcze, niestety, jest kiepściutko…wystarczy chociażby przypomnieć sobie jaką zgrozą przejmowała niektórych perspektywa Murzyna jako papieża…albo sprawa Olisadebe - czy za taki sam policzek uważalibyście jego zachowanie, gdyby był pochodzenia aryjskiego? :hmmm: (hmm, chyba zły przykład -wtedy od razu podniosłyby sie krzyki “Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!”). I tu dochodzimy do sedna sprawy - rasizm to jedynie wierzchołek góry lodowej. Polacy są niereformowalnymi ksenofobami, nacjonalistami, antysemitami, antyislamistami…A najzabawniejsze są wyzwiska od Żydów - takie kompletnie spod czapy, bo można to zarzucić praktycznie każdemu (cóż - tak jak pisałam miernota umysłowa). Ale skoro deklarujecie się jako antynazi, to mam dla Was fotę - . Co możecie powiedzieć o tym człowieku? Z jakiego kraju pochodzi, jakiej jest narodowości, religii, jakieś ogólne wrażenie?, itd itp. Zobaczycie, może się okazać ciekawe.