Co sądzicie o samsungu omnia?

(Krzysztofnawrot) #1

Cześć. Co sądzicie o tym telefonie? Warty zachodu?

(Pawbrotm) #2

Poczytaj:

viewtopic.php?f=12&t=269879&hilit=Samsung+Omnia

(Mateuszlak) #3

Tak omnia to dobry fon, broń boże brać coś z symbianem (nokie) czy normalnym systemem - tylko windows mobile i będziesz się cieszył fonem.

Posiadam Mio A702 i bardzo polecam :smiley:

(Krzysztofnawrot) #4

No tak, też wydaje mi się, że windows mobile będzie taki bardziej intuicyjny. Ale interesuje mnie np. jakie zdjęcia robi ta Omnia? Bo w N95 jak wiadomo jest optyka Carla Zeiss i zdjęcia są zadowalające. Omnia ma 256tys kolorów, czy to nie za mało? Czytałem, że wyświetlacz jest szary i taki przyciemniony. Oglądałem filmiki w necie i wydawało mi się, że przeciąganie widgetów na ekranie się zacinało, nie wiem może to tylko złudzenie na filmiku...

(kamil_w) #5

Co to według ciebie znaczy "normalny system"?

Sam miałem Nokię 6680, N70, N73 i N95 - wszystkie mają symbiana. Bawiłem się też Nokią N82 i to już jest telefon, który całkowicie wymiata. Obecnie mam Samsunga F480 - taka uboższa wersja Omnii. Ma swoje wadym, ale też ma sporo zalet. Tak się składa, że wszystkie wady, które są w moim telefonie nie występują w Omnii, którą ma moja siostra. Kumpel z grupy na studiach na nowego iPhone'a. Powiem tak... jakbym miał teraz coś brać, to po zapoznaniu się z w/w modelami brałbym Omnię.

Przeciąganie widżetów działa poprawnie. Bardzo fajną opcją jest to, że jak przeciągasz listę z prawej strony ekranu to przesuwa się ona powoli, jak po środku to szybciej a całkiem po lewej stronie ekranu zapiernicza :smiley:

Bawiłem się też LG Pradą - tam przesuwanie listy było całkiem do d***, bo była tylko jedna prędkość przesuwania listy i trzeba było jeździć paluchem po tym ekranie do bólu, a w samsungu raz przeciąniesz, trzymasz palec na ekranie i menu jedzie dalej.

(klopas) #6

HTC Touch Diamond będzie lepszym rozwiązaniem od Omnia... fotki takie same będą, różnica tylko w rozdziałce, HTC jest ładniejszy :stuck_out_tongue: no i samsung jak upadnie to do śmieci a HTC nie :stuck_out_tongue:

ew. jak chcesz dobre foto to N95... nie N82 bo jest niewygodny, mały ekran, bolą palce przy SMS i wiele innych wad w porównaniu do N95 :wink:

(Krzysztofnawrot) #7

A może zaproponujecie inny telefon może smartphone tak do 1.500zł ?Chodzi o to, żeby miał porównywalne foto z N95. A może istnieje takie urządzenie połączenie N95 i ipod touch? :stuck_out_tongue:

(klopas) #8

n93i + jakiś odtwarzacz muzy lepszy od iPod (iRiver, iAudio, Meizu, SanDisk) albo samą N93i :stuck_out_tongue:

(Krzysztofnawrot) #9

A ma ktoś może zdjęcia zrobione przez Omnię? Bo na razie w necie znalazłem tylko z HTC Diamond i powiem szczerze, zdjęcia są gorsze niż w K750i :x