Co sadzicie o SE k310i?

Mam zamiar kupic ten model - prosze o ocenki tego modelu wady i zalety.

Ma słaby aparat i brak bluetooth`a.

Jak już zależy ci na czymś podobnym, to prędzej Sony Ericsson K510i

;]

Sam jestem posiadaczem tego telefonu i jestem z niego zadowolony. Jak dla mnie wystarczy do normalnego użytkowania. Bateria trzyma wystarczająco długo ( mi nawet do 4 dni ), pamięć 15 MB może i starcza ale szkoda że nie ma slot na karty pamięci ale czegoż chcieć za tak małą kasę. Brak bluetooth też jest jednym z minusów. Zdjęcia nie wychodzą najgorsze choć ich jakość pozostawia trochę do życzenia no ale czegoż chcieć od aparatu wbudowanego w telefon. Mimo wszystko jest to dobry telefon za niewygórowaną ceną. Ma parę przydatnych funkcji. Podobno szybko psuje się klawisz nawigacyjny choć są to tylko przypadki ja mam już go trochę czasu i wszystko chodzi jak trzeba :-D. Polecam Ci go gorąco.

Pozdro :slight_smile:

Tez posiadam ten model i mam problem tzn pytanie do uzytkownika tego telefonu

Czy da sie wycinac kawalki muzyczne z mp3 ? aby zrobic z nich sygnał wiadomosci ?

Wolałbym chyba k700i, ale w SE nagminnie psują się joysticki.

wady:

-joy [dzojstik],

-bardzo słaby aparat

-mały wyświetlacz,

-słaba rozdzielczość ekranu,

-niemoże odtważać dzwonków wav

-niemoże ustawiać dzwoków mp3 na sygnał wiadomości,

zalety:

-irda [podczerwień]

-ładny wygląd

-kamera

-dość dużo pamięci[15mb]

-łatwy w obsłudze

Nie polecam :slight_smile: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

było tak w k700i ale po wymianie mój brat nie maił problemu,znam pare osób które maja k310 i i wszystko jest ok z joyem

Mysle ze dobra opcja w k310 i tez jest mozliwosc zmiany dzwieku na smsy np w k300 niema takiej opcji.Aparat niejest az taki zły ,choc kamerka wykonuje filmiki w lepszej jakosci.

ja mam k700i od pażdziernika zeszłego roku i zero problemow z yojstickiem jakis dobyr model mi sie chyba trafil :smiley:

więc słyszałem ze sie zawiesza

aparatu podobno strasznie słabą jakośc

irde ma też strassznei woną

brak karty pamięci

bardzo mało pamięci wewnetrznej

zawiesza sie