Co sądzicie o se K800i?

(ORZECHgda) #1

Moim zdaniem to najlepszy telefon z takiej kategorii cenowej.

Tu masz specyfikację i opinie.

http://telepolis.pl/telefony.php?id=939

(system) #2

Duży, ciężki, zacinający się joy i ZAWSZE otwierająca się klapka od aparatu w kieszeni. To moje spostrzeżenia. Miałem go (i nawet nadal mam tyle, że leży w szufladzie bo padł joy i głośnik) ok 4 miesięcy. Jedyny plus to taki, że miał lampę ksenonową i robił bardzo ładne zdjęcia.

(Jar72) #3

joystik dość szybko się psuł o ile pamiętam. w810i o to był model ok.

(ORZECHgda) #4

Posiadałem go ponad rok, mój wujek go ma od ponad 3 lat, znajomy też go posiada od paru miesięcy. ---> BRAK PROBLEMÓW Z JOYSTICKIEM

A jeśli się nawet będzie zacinał, to nie trzeba się martwić wymianą. Wystarczy przeczyścić.

A zasłonka od aparatu otwiera się wtedy, jeśli telefon masz w kieszeni w pozycji poziomiej.

(system) #5

No to mają szczęście. Z tym czyszczeniem to chyba też nie do końca tak bo niewiele to pomaga. Oczywiście zależy wszystko od tego w jaki stopniu jest zjechany :wink: Co do aparatu w kieszeni. Wiesz to tylko kieszeń więc aparat będzie w niej leżał jak chce i my na to wpływu nie mamy za bardzo. Ale poza tymi wadami które mnie denerwowały też uważam, że telefon jest solidny chociaż drugi raz bym go nie kupił...

(mawro2) #6

Ja swojego mam już dwa lata i owszem joy się zacina ale tylko dlatego ze mi się kurz tam zbiera parę razy mocne dmuchnięcie i jest ok. telefon teraz jest idealny do normalnego użytkowania, chodzi wolno jak ma zawaloną całą kartę filmikami. Zdjęcia to bajka, jak na telefony aparat 3,2 + Lampa to coś pięknego jak na telefon za tą cenę. Wadą dla mnie jest odtwarzać muzyki nie cierpię go, w k750 był dużo lepszy, no i fakt troche za gruby.

To moje spostrzeżenia jak na ten telefon.

(dark__jedi) #7

Jak i kilka oddzielnych postów założonych przez ciebie - nie możesz zadać konkretnych pytań w jednym temacie dot. wszystkich telefonów. Poza tym popraw te błędy.

Mam K800i już dwa lata. Absolutnie żadnych problemów z aparatem. Dżojstik działa bardzo dobrze. Klawiatura także, to Cyber-shot więc w swojej kategorii robi najlepsze zdjęcia.

Co do dżojstika to nauczyłem się nim posługiwać tj. nie pykałem kilka pozycji w dół lub w górę tylko przytrzymywałem go aż najedzie na odpowiednią pozycję.

Telefon jest świetny - może bardziej był, bo też ma już swój wiek.