Co sądzicie o se K800i?

Moim zdaniem to najlepszy telefon z takiej kategorii cenowej.

Tu masz specyfikację i opinie.

http://telepolis.pl/telefony.php?id=939

Duży, ciężki, zacinający się joy i ZAWSZE otwierająca się klapka od aparatu w kieszeni. To moje spostrzeżenia. Miałem go (i nawet nadal mam tyle, że leży w szufladzie bo padł joy i głośnik) ok 4 miesięcy. Jedyny plus to taki, że miał lampę ksenonową i robił bardzo ładne zdjęcia.

joystik dość szybko się psuł o ile pamiętam. w810i o to był model ok.

Posiadałem go ponad rok, mój wujek go ma od ponad 3 lat, znajomy też go posiada od paru miesięcy. —> BRAK PROBLEMÓW Z JOYSTICKIEM

A jeśli się nawet będzie zacinał, to nie trzeba się martwić wymianą. Wystarczy przeczyścić.

A zasłonka od aparatu otwiera się wtedy, jeśli telefon masz w kieszeni w pozycji poziomiej.

No to mają szczęście. Z tym czyszczeniem to chyba też nie do końca tak bo niewiele to pomaga. Oczywiście zależy wszystko od tego w jaki stopniu jest zjechany :wink: Co do aparatu w kieszeni. Wiesz to tylko kieszeń więc aparat będzie w niej leżał jak chce i my na to wpływu nie mamy za bardzo. Ale poza tymi wadami które mnie denerwowały też uważam, że telefon jest solidny chociaż drugi raz bym go nie kupił…

Ja swojego mam już dwa lata i owszem joy się zacina ale tylko dlatego ze mi się kurz tam zbiera parę razy mocne dmuchnięcie i jest ok. telefon teraz jest idealny do normalnego użytkowania, chodzi wolno jak ma zawaloną całą kartę filmikami. Zdjęcia to bajka, jak na telefony aparat 3,2 + Lampa to coś pięknego jak na telefon za tą cenę. Wadą dla mnie jest odtwarzać muzyki nie cierpię go, w k750 był dużo lepszy, no i fakt troche za gruby.

To moje spostrzeżenia jak na ten telefon.

Jak i kilka oddzielnych postów założonych przez ciebie - nie możesz zadać konkretnych pytań w jednym temacie dot. wszystkich telefonów. Poza tym popraw te błędy.

Mam K800i już dwa lata. Absolutnie żadnych problemów z aparatem. Dżojstik działa bardzo dobrze. Klawiatura także, to Cyber-shot więc w swojej kategorii robi najlepsze zdjęcia.

Co do dżojstika to nauczyłem się nim posługiwać tj. nie pykałem kilka pozycji w dół lub w górę tylko przytrzymywałem go aż najedzie na odpowiednią pozycję.

Telefon jest świetny - może bardziej był, bo też ma już swój wiek.