Co sądzicie o SONY ERICSSONIE K700i

tak jak w temacie :mrgreen:

mam do kupienia ,ten model,ok 19-stej dziś :? co o nim sądzicie,jak tam bateria…,aha słyszałem i czytałem na innym forum,że jest do bani,bo się wyłącza ,itp,jak ktoś dzwoni do ciebie to sie wyłącza-blokuje,czy to prawda,a i czy ma usb wejście? i podobno dżoje są do bani? tak? proszę o szybkie opinie! z góry dzięx :slight_smile:

Joysticki się cholernie w nich psują.

Dokładnie, joye w tym modelu to istna padaka. Do tego słabiutki aparat (VGA). Bateria też nie wypada najlepiej na tle innych baterii stosowanych w SE. Sprzedałem taki telefon półtora miesiąca temu za 120 zł, telefon miał już raz wymieniany joystick na oryginalny SE (zamienniki bardzo często nie wytrzymują nawet 2 tygodni).

Podsumowując: lepiej zainwestuj w coś innego, chociażby inny model SE :).

właśnie kumpel ma za 10min być z nim,i przysięga że nic się z nim nie dzieje!

wieże mu,bo niepierwszy będe miał od niego tele,a tak wogUle to prawdę piszę teraz mam się z nim zamienić na moją nokie N-GAGE QD,ale dlatego po potrzebuję tele z aparatem!!

Złączono Posta : 11.09.2007 (Wto) 16:55

opłaca mi się?? chyba tak .hmm.

Ten aparat, to wiesz co… w buty sobie można włożyć :). Jak masz kupić ten telefon tylko dla tego pseudoaparatu kupować, to lepiej sobie cyfraka za 50 zł używanego kup… jakiegoś 2.1 MP i tak będziesz miał zdjęcia 20krotnie lepszej jakości niż te, które zrobisz tym telefonem.

słąbo gra aparat jak na VGA to jeszcze jeszcze muli dzoje padają

Mam ten telefon i mówię Ci że nie warto.Joy i bateria na wymarciu,aparat kiepski,telefon mam rok z kawałkiem a nie używam go niewiadomo ile.

Mam trochę kolegów, którzy mieli ten telefon i wszystkim sie popsuł dżojstik i to nawet po kilka razy :frowning: :frowning: :frowning:

zalety:

duża pamięć

wady:

joy

aparat

wygląd

k510i jest lepszy choćby za wygląd (i aparat 1.3MP)

ooo kurcze bawię się właśnie nim ,i nic się z nim nie dzieje,to co piszecie.ehhh! Może trafiłem,na dobry tele.hehe :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 12.09.2007 (Sro) 19:35

zajeb… serio!

w miarę, :wink:

Złączono Posta : 12.09.2007 (Sro) 19:36

na razie ,nic do niego nie mam,buja…nie zacina się,a podobno od nowości nie wymieniony!he zależy kto jak się z nim… :stuck_out_tongue:

ale nie z pamięci gdyż ma około 30 mb a k700i 41 mb a po za tym to mam go około roku i joy jest ok

no też mam ok,a wyżej wszyscy piszą ,że się psują itp.zależy jak kto i w jaki sposob używa,wciska,itp tego joya!

Złączono Posta : 13.09.2007 (Czw) 7:48

kom123 a ile ci trzyma bateria?? ,bo ja na razie też testuję… a na razie jestem z niego zadowolony,chociaż zamieniłem się na moją nokie N-GAGE QD, to oprócz sybiana jak miała to ten SE jest lepszy :wink:

mi trzyma jak nie używam 3 dni a jak słucham non stop muzy ta około 1 dnia i ponoć to wada fabryczna tych modeli (ponoć soft skopali jak go tworzyli)

Ten fon to porażka. Kumpel go ma to joy 3 razy wymieniany i wraz się tnie. Muli, że do menu nie da się wejść, a nie mówiąc o wysłaniu smsa czy rozmowie :?

u mnie jest ok joy i jest oki! chyba dostałem dobry tele,trafiłem jak w LOTTO :wink:

Złączono Posta : 13.09.2007 (Czw) 18:15

jeśli miałeś w ręce twoje,to pisz,a nie jak ludzie ,ci gadali…

Złączono Posta : 13.09.2007 (Czw) 18:16

a pytam się tych którzy,mieli go,i testowali,a nie piszą jak inni,i …eh

z joyami jest roznie

w niektórych k700i joy sie wogóle nie psuje

w niektrórych po roku albo dwóch

a w niektórych po miesiącu albo mniej

ten ma ok 2,5 roku nie robity itp…i chodzi :wink:

Złączono Posta : 13.09.2007 (Czw) 20:55

tak,bo jak toś nie umi się…to się psuje :twisted:

alfa ja wiem jak mój kolega używa ten telefon (jak każdy inny), znam go od przedszkola. Na obudowie zero rys, a całe wnętrze do wymiany :?

to musi martretować go a nie używać bo środek można rozwalić np. żucając telefonem a panel to kwestia kilku minut z piwkiem w ręce

osobiscie nie polecam. najgorszy telefon jaki wyprodukował SE(wdg mnie) nie wypał. ale jak kto woli. wowalbym k750i