Co sadzicie o sony ericssonie k750i


(Adi89 89) #1

YO ! Co sadzicie o sony ericssonie k750i ?? Dobry telefonik ?? I ostatnie pytanie w niektorych se rozwalal sie czesto dzojstik jak jest w tym ??


(system) #2

Fajny telefon, ale dla przereklamowany i już nudny :slight_smile:


(Szymszejdi) #3

ja od 3 lat mam już różne modele z serii K i jak na razie w życiu nie miałem najmniejszego problemu z joyem, K750 robi naprawdę świetne zdjęcia i dodatkowo ma bardzo dobry odtwarzacz mp3, gra tak samo jak seria walkman


(system) #4

Zapomniałem dodać, ze jak go kupisz to go raczej “nie upuszczaj”, bo często po jednym upadku aparat się psuje… A joystick to swoją drogą. Poza trochę małym jak na dzisiejsze czasy wyświetlaczem telefon b.dobry. Wymieniłem tylko wady, bo zalety wszyscy znają.


(Szymszejdi) #5

karolzet telefonów w ogóle nie powinno się upuszczać, i to się tyczy każdej marki i modelu


(system) #6

Wiadomo :slight_smile:

A samochodów nie powinno się rozbijać w wypadkach, miałem na myśli odporność na upadki.


(Marek Section8) #7

Mam K800i od okolo 9 miesiecy i joystick jest nadal sprawny, ogolnie nie mialem zadnego problemu z tym telefonem. Natomiast aparat w K750i nie robi wcale swietnych zdjec (porownaj do K800i). Co to grania, to wcale seria K nie gra tak samo jak seria W.


(Wajrak) #8

Dobrze wspominam wszystkie SE. t630 przeleciało 6m i przywaliło w ścianę a później przytuliło się do podłogi… żadnej usterki. k700i zostało przeciągnięte przez całe pomieszczenie finiszując na ścianie. Albo se robi solidne telefony albo mam sporo szczęścia.


(JUDGE) #9

Dobry.

Kilku moich znajomych ma ten telefon i żadnemu jak dotąd nic się nie rozwaliło. Zależy to oczywiście od kultury użytkowania.


(Mateusz J1) #10

Wg SE k750 to dobry telefon ;] kolega ma i robi naprawde dobre zdjęcia i ma

wejście na karte pamięci ;]


(Slawolp) #11

Równiez go polecam, mam go od sierpnia i brak wad, usterek czy czegoś tego typu, jedyne co to troche długo się włącza, ale może to wina karty, bo jak ją wyjmę to jest już ok. Zdjęcia, muzyka super. W końcu jest to “czegotoniemającym” telefonem :slight_smile:


(Stolarzvip) #12

Telefonik naprawde dobry mam go i polecem. A o joystick się nie ma co martwić przynajmiej przej 2 lata (gwarancja) :smiley:


(system) #13

Kup sobie nokie 6630 , lub 6680 lub n70 (na allegro można już za ok 560 zl bez smoka trafić !!


(SOGA) #14

k750i do dobry telefon, dobre mp3, aparat robi świetne zdjecia (napweno lepsze od N70 !), wysw. BDB, slot na karty pamieci, obsługuje nawet 4GB

Miałem i szczerze polecam a jedyne wady to dzojstik ktory sie psuje, lae to tez zalezy od tego jak dbasz o niego i przycisk migawki do robienia zdjec z czasem szlak go trafia… ale skoro masz gwarancje to jak najbardziej bierz.

Ale sam polecam ogolnie fony na symbianie, symbian to mozliwosci.

Z symbianem to plecam w tej cenie tak jak kolega wyzej 6630,6670,6680

Natomiast N70 trudno dostac za 560zł bez smoka, ale moze akurat :wink:


(Pyra20) #15

telefon ok, ale jak pisza wyżej, raz mi spad i po aparacie


(k-9) #16

Ooo telefony trzeba DBAĆ tak jak o samochód, albo jak o mikser mamy (lol2)

Nie no tel jest bardzo dobry, nie mam z nim żadnych problemów, aparat to jego BIG plus jest, a dzoj to się nie psuje (przynajmniej, ja tak odczułem)