Co sądzicie o SPV M2000

Siemanko wszystkim.

Chciałbym się dowiedzieć co myślicie o SPV M2000 ??

Bo mam zamiar kupić ale mam pewne watpliwości jak działa system. Czy ekran dobrze chodzi w nim, czy czasem się nie psuje za często itp

Ps. Miło będzie jak cos powiecie o SPV M3000

Bardzo licze na wasze opinie i że jakoś mi pomożecie w wyborze :wink:

Pozdrawiam

w M2000 dobre jest to że ma 128mb ram… i nic więcej… slider lata jak głupi, wykonanie żałosne, jeden głośnik do rozmów i dzwonków, kloc, po rozsunięciu ma 16cm i ma niewygodną QWERTY…

M3000 nie jest lepszym wyborem bo ma dużo wolniejszy procek i 64mb ram… ale mając go dobrze go wspominam (w sumie pierwszy osobisty PDA z WM :slight_smile: ) ale do filmów się nie nadaje :wink: zainwestuj w M5000, wgrasz WM6, RealVGA i ustawisz 96dpi i masz telefon prawie jak laptop :slight_smile:

A co złe było widać na tym m3000 filmy ?

Bo ja szukam tak tel do max 350 zł max. A co byście powiedzieli o jakims LG, dotykowym ale bez klawiatury dobry wybor?

I jak sie wogole sprawuje w takich telefonach dotyk?? Ale rowniez jak sie sprawuje dotyk w zime tzn przy niskich temperaturach

Prosze o odp :slight_smile:

Bardzo zły - praktycznie zero funkcjonalności przez brak OS (poza oczywistymi rzeczami, które są wszędzie).

Moim zdaniem 350 zł. to trochę za mało by kupić coś dobrego z WM - lepiej dozbieraj trochę i wtedy dopiero kup.

Czyli dajmy na to ze w cenie do 500 zl to co byscie mi proponowali ?? :slight_smile:

Ps. Ostatnie pytanie jak się zachowuje ekran dotykowy w tel ?? Czy czesto sie psuje i jakies inne usterki ?

Za to spokojnie dostaniesz SPV M3100, np. http://www.allegro.pl/item772632888_htc … _tytn.html

Albo to (jeśli rozmiar ci nie przeszkadza): http://www.allegro.pl/item774087616_7_x … _wifi.html

czesc

czy może mi ktoś pomóc, ponieważ zmieniałam M3000 na M2000 i trochę nie moge ogarnąć tych dzwonków, ponieważ podbno można ustawić tylko jeśli jest w rozszerzeniu wav , nawet jak po konwersji mp3–>wav wrzucę ten plik w windows/rings to nie czyta tego jako dzwonek i odtwarza ten który widnieje w seetiings/sounds/ phone-incoming call :confused: masakra powiedzcie jak mam pozbyc się tego ochydnego dzwonka :!: :expressionless:

Dzwonki nie musza byc w formacie vaw moga tez byc w formacie wma. W ustawieniach dzwonow masz rozwijane menu gdzie mozesz wybrac konkretny dzwiek jaki ma byc odtwarzany przy nadchodzacym polaczeniu.