Co sądzicie o teefonie NOKIA 7610

prosze o wypowiedzi :smiley:

Poniżej znajdziesz parę opinii na temat tego telefonu:

http://www.telix.pl/telefony-gsm.php?op … oly&id=860

Nom mi też się podoba ten fonik ma dużą rozdzielczość ekranu wygląd fajny…tylko jedno mnie denerwuje: jak dla mnie narazie marzenie :frowning:

Nie ma co “zajefajnie” wartościowa opinia. :hahaha:

Czekamy na następne takie :twisted: :twisted: :twisted:

Ale co ma fajnego - post mijający się

z prośbą Autora topicu

Kasacja

:shock:

Autor topiku pytał:

"co sądzicie o telefonie xxx"

Shark odpowiedział zgodnie z pytaniem:

"Kolega ma bardzo fajny"

No fuctycznie, zapomniał użyć przecinka lub pauzy - po słowie “ma”. :twisted: Ale mieliśmy nie wnikać w ortografię, to może w interpunkcję też nie… :frowning: :frowning: :frowning:

Telefon, jak telefon - bardziej zbajerowany niz funkcjonalny! Ale na tym to polega. Ponieważ głownym odbiorcą (czy targetem, jak się to mówi) jest młodzież - psychologicznie jest to nastawione głównie - na mnogość niczemu tak naprawdę nieprzydatnych funkcji, ale bijących po oczach! :twisted:

Socjotechnika i tyle… :stuck_out_tongue:

A Nokia przoduje w tego typu zagrywkach! :twisted:

A cena to już w ogóle wyuzdana… :shock:

Trudno - Autor sam zmienił treść i sens posta na OT.

MAM TA NOKIE JEST OK. BATERKA TRZYMA OK 5 DNI CIAGLEJ PRACY WYSWIETLACZ JEST DUZY DOBRY KONTRAST KARTA 64 MB W STANDARCIE, DOBRY APARA MOZNA KOMPRESOWAC FILMIKI JAKIE SIE CHCE I OGLADAC NA KOMORCE. LIPA JEST Z AKCESORIAMI BO TO NOWY TELEFON, ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO STEREO NIE MAJA NAWET W KLUBIE NOKI NO I CENA DOSC WYSOKA ALE POLECAM FAJNY JEST TEZ SE P900 LUB P910i FAJNE ZABAWKI TYLKO TRZEBA MIEC KASE. :smiley: