Co sądzicie o tej konfiguracji za 2500zł?

Witam

Proszę doświadczonych kolegów o ocenę cacka w takiej konfiguracji:

Intel Core i5-460M 2.53(2.8)GHz x2

Chipset: Intel HM55 + ICH9M

DDR3 4GB – (Kingston)

HDD 500GB – (Seagate)

GeForce GT335M 1GB

Blu-Ray

WiFi (b/g/n)

Bluetooth

Kamerka 2Mpx

15.6” 1366x768

Inne:

1 x ExpressCard

2 x USB 2.0 + 1 x eSATA/USB 2.0

qwerty + NUM

HDMI

LAN

mic + headphone(S/PDIF-Coaxial)

Slot kart ALLinONE

Bateria: 4400 mAh

Wymiary: 373x257x33-34 mm

Waga: 2,8 kg

Gwarancja: 24 msc.

Dopowiem, że mam możliwość kupienia go za 2500zł. Oczywiście chodzi o laptopa!

W sumie fajna konfiguracja bo ma Bluray. Gdyby nie to, to nic nadzwyczajnego.

A system ma czy trzeba osobno kupić? I w ogóle co to za marka, bo jak jakiś Medion to daruj sobie.

Fakt, fajnie że jest Bluray, cena standardowa - myślę że w większości sklepów kupisz taki sprzęt za taką cenę tak między Bogiem a prawdą. W każdym wypadku sprzęt dobry, zgaduje że wrzucony na to jest Win7 64bit pewnie w edycji Proffesional więc będzie cacy. Fajnie też że ma pełną klawiaturę (jest numeryczna boczna a nie tylko podstawowe QWERTY). Ekran średniego rozmiaru więc baterii mocno szarpać nie będzie, a jest HD więc obraz będzie ostry. Myślę że możesz się skusić, aczkolwiek jak już mówiłem to standardowa cena za taki sprzęt. Podaj jeszcze tylko markę samego laptopa i popatrz w internecie czy ludzie nie narzekają na ten model (bo np ma słabą obudowę, czy kiepską w obsłudze klawiaturę).

Zgadzam się z opinią Uncharted.

Dużo zależy od marki, jak jakaś lipa to pochodzi może okres gwarancyjny a potem zdechnie. No i czy gwarancja będzie pewna :idea:

Nawet bez systemu to dość dobry zestaw dzięki bluray, tylko lepiej też sprawdzić jakiej firmy ten bluray, no i lepiej jak była możliwość nagrywania bluray, płyt dvd i cd :slight_smile:

Kadłubek COMPAL - marka “sklepowa”

Systemu nie chcę - bo mam licencję z uczelni - praktycznie każdy system Microsoftu.

A Blu-Ray - rezygnuję (czyli 200zł mniej) niepotrzeny gadget. I tak filmów “nikt” nie kupuje na tych nośnikach - przynajmniej nie ja.

Jeśli znacie jakieś markowe laptopy w podobnej lub takiej samej konfiguracji no i niższej cenie - czekam na linki.

To może taki?

Acer Aspire AS5750 i5-2410M 4GB 640GB GT540